Małe lisy. YouTube/Inside Edition
Źródło: YouTube/Inside Edition
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 15 Września 2020

Myśleli, że uratowali życie szczeniakom labradora. Gdy usłyszeli od weterynarza czym są, zabrakło im słów i nie mogli wyjść ze zdumienia

Ratownicy z Kolorado w Stanach Zjednoczonych znaleźli w kanale burzowym małe psy. Strażacy byli przekonani, że ratują ciemne szczeniaki labradora. To co powiedział im weterynarz całkowicie ich zaskoczyło.

Strażacy byli przekonani, że wyciągają małe psy, które zostały porzucone przez swoich rodziców. Tak im się tylko wydawało. Okazało się, że zwierzęta, które znaleźli to małe lisy.

Czy Michał Olszański ma sobie coś do zarzucenia? Padły pewne oskarżenia od dziennikarki TVP, zwolniony w trybie nagłymCzy Michał Olszański ma sobie coś do zarzucenia? Padły pewne oskarżenia od dziennikarki TVP, zwolniony w trybie nagłymCzytaj dalej

Nie małe psy, a lisy

Weterynarze przekazali strażnikom prawdę na temat znalezionych zwierząt. Mimo, iż na pierwszy rzut oka wyglądały one jak szczenięta labradora, okazało się, że tak naprawdę są to małe liski. Strażacy zupełnie się tego nie spodziewali. Małe zwierzęta w niewiadomy sposób wpadły do kanału burzowego. Ratownicy po otrzymaniu zgłoszenia od razu wyruszyli na wskazane miejsce. Okazało się, że w środku kanału jest aż osiem małych stworzeń, które nie mogą się same wydostać z głębokiego dołu. Gdy udało się wyjąć wszystkie maluchy, strażnicy przewieźli je do weterynarza, aby sprawdzić ich stan zdrowia.

Sezon rozrodczy lisów

Obrazy WTV"Dzień dobry TVN" i kolejna wpadka na antenie. Upomnienie na żywo, nikt się nie spodziewałCzytaj dalej

Po badaniach weterynarz oznajmił strażakom, że bardzo mylili się co do uratowanych zwierząt. „Zabrali je do kliniki i wtedy jeden z weterynarzy powiedział do nich: Nie, to nie labradory, to są lisy. Strażacy byli całkowicie zszokowani” – powiedział Brian Vaughn, dowodzący lokalnym posterunkiem Straży Pożarnej.

DZISIAJ GRZEJE: 1. "Wiadomości" TVP znów bezstronnie? Promują Kurskiego, mocne słowa na wizji: "My nie jesteśmy, aby się cokolwiek opłacało"
2. Przy następnej wizycie w McDonald's zamów niestandardowe frytki. Wystarczy poprosić o 1 rzecz, niebywała różnica w smaku

Koniec sierpnia to początek okresu, w którym lisy zaczynają swój sezon rozrodczy. Ze względu na specyfikę i zachowania tego gatunku młode często wpadają w tarapaty. „O tej porze roku mnóstwo zwierząt rodzi młode, wychowują je w małych norach i otworach. Zwłaszcza w przestrzeni miejskiej” – wyjaśnił jeden z weterynarzy. Oto nagranie z całego zdarzenia:

Urzędnicy skarbówki nie dostaną premii. Urzędnicy skarbówki nie dostaną premii. "Będą zdemotywowani do pracy"Czytaj dalej


Źródło: [YouTube]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wybierasz się na grzybobranie? Zamiast z koszem borowików możesz wrócić do domu z surową karą
  2. Będzie nowe obostrzenie dla wszystkich Polaków. Decyzja ma zapaść na dniach
  3. Rafał Trzaskowski zaszalał w klubie, do sieci wyciekło nagranie. Zaskoczeni?
  4. TVN przekazał przykre informacje. Nie żyje ceniony dziennikarz
  5. Pomóż znaleźć właściciela. Agresywne psy zabiły jamniczka, tragiczne zdarzenie w Krakowie
  6. Dlaczego nie wolno trzymać nóg na desce rozdzielczej? Zdjęcia po wypadku