pies
Źródło: wykop.pl
Wszystkie wideo autora Weronika Szatkowska
Autor Weronika Szatkowska - 14 Lutego 2020

Wzruszające nagranie podbija sieć. Owczarek myśli, że jego przyjaciel zmarł

Pies z nagrania jest nieprzytomny, ponieważ jest uśpiony. Jego najlepszy przyjaciel, owczarek niemiecki zaczął płakać w głos. Nikt nie może uwierzyć w to, że zwierzę potrafi tak kochać.

Do internetu trafiło nagranie, które pokazuje, jak silna więź potrafi łączyć zwierzęta. Na wideo widać owczarka niemieckiego, który jest załamany tym, że stracił swojego kompana.

Rodzinne sekrety Jarosława Kaczyńskiego. Szokująca prawda wyszła na jawRodzinne sekrety Jarosława Kaczyńskiego. Szokująca prawda wyszła na jawCzytaj dalej

Pies płacze za swoim przyjacielem

Mieszaniec z wideo widnieje na nim nieprzytomny. Spał po znieczuleniu poprzedzającym zabieg w klinice weterynarynej. Owczarek niemiecki jednak tego nie rozumiał. Myślał, że jego najlepszy kumpel odszedł i już nigdy nie będą mogli się razem bawić. Płacze, skompla, przytula pyskiem kundelka, który jest nieprzytomny. Ten widok skruszy każde serce.

Owczarek jest w histerii i aż się zanosi. Nie może go uspokoić ani weterynarz, ani właściciele. W tym momencie załamał mu się cały świat.

Film ten jest najlepszym przykładem na to, że zwierzęta potrafią kochać, okazywać emocje i czuć. Myślicie, że kochany owczarek ucieszył się, gdy jego najlepszy kumpel wstał?

ZOBACZ TAKŻE:

1. Zostały dwa tygodnie złożenie ważnego oświadczenia. Jeśli nie dopełnisz obowiązku ZUS rozpocznie postępowanie

2. Tragiczna wiadomość, nie żyje wspaniały Polak. Uratował dziesiątki istnień, GOPR w żałobie

3. Porażające odkrycie w żołądku psa. Niewyobrażalnie co zrobił mu właściciel

4. Rodzice przerywają milczenie ws. koszmarnych warunków na dziecięcym oddziale. "Trudno wytłumaczyć 2-latkowi, że mama śpi w hotelu"

5. Ohydne żarty polityków PiS. Homofobiczny atak na Roberta Biedronia

6. Ponad 20 osób nie żyje, jest wielu poszkodowanych. Tragiczny bilans zwiększa się z każdą godziną