Pies został zabity siekierą przez 34-latka. Zdjęcie ilustracyjne: Pixabay/Jakubekr
Źródło: Zdjęcie ilustracyjne: Pixabay/Jakubekr
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 13 Maja 2020

W zatrważający sposób odebrał życie psu swej partnerki. Tragiczna historia skończy się w sądzie

Pies został zabity siekierą przez 34-letniego mieszkańca miejscowości leżącej niedaleko Iłży. Miejscowi policjanci zatrzymali już mężczyznę. Dozorem policyjnym objęto także jego znajomego, który również miał uczestniczyć w zajściu.

Szczegóły sprawy przytacza radiozet.pl. Z przytaczanych przez portal informacji wynika, że zgłoszenie o zabiciu zwierzęcia w miejscowości Błaziny Dolne otrzymali funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Radomiu. Mundurowi zostali poinformowani o sytuacji w sobotni wieczór.

Niespodziewana deklaracja, Szumowski składa zawiadomienie do prokuratury. Sprawa jest poważnaNiespodziewana deklaracja, Szumowski składa zawiadomienie do prokuratury. Sprawa jest poważnaCzytaj dalej

Pies zabity przez pijanego 34-latka

"Policjanci ustalili, że 34-letni mężczyzna zabił psa swojej partnerki, uderzając go siekierą, a później pozostawił za budynkami gospodarczymi", przekazała Radiu ZET Justyna Leszczyńska z radomskiego KMP.

Po zatrzymaniu mężczyzny okazało się, że był pijany. 34-latek miał niemal promil alkoholu w organizmie. Jak informuje portal, po wytrzeźwieniu musiał stawić się w prokuraturze.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Pilna konferencja Morawieckiego i Szumowskiego. Koniec ważnych obostrzeń, znamy daty
2. Ile zarabia prezydent Andrzej Duda? Niektórzy na takie pieniądze muszą pracować cały rok

Za zabicie zwierzęcia ze szczególnym okrucieństwem grozi mu do 5 lat więzienia. Na ten moment zastosowano wobec niego tymczasowy, trzymiesięczny areszt.

Mundurowi zatrzymali również 40-letniego kolegę sprawcy. Jak czytamy, mężczyźni pili razem alkohol, a 40-latek miał uczestniczyć w przestępstwie. Objętemu dozorem policyjnym znajomemu 34-latka grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Najnowsze wyniki badań kompletnie zaskakują. Czy tysiące Polaków już przeszło koronawirusa?
  2. Ogromna akcja w Lidlu, ceny będą zaskakująco niskie. Znamy datę
  3. Edyta Górniak niebezpiecznie straszyła internautów. Dostała odpowiedź, której nie mogła się spodziewać
  4. Wierny człowiek Tadeusza Rydzyka wystosował niebezpieczny apel. Miejmy nadzieję, że zostanie potraktowany z przymrużeniem oka
  5. “Ja jestem od traktora do internetu”. Lech Wałęsa w bardzo trudnej sytuacji, szuka nowej pracy
  6. Obostrzenie w Polsce przedłużone o kolejny miesiąc. Polacy będą wściekli

Źródło: radiozet.pl