Pies rozpocznie niedługo nowe życie. Facebook/ Straż GranicznaŹródło: Facebook/ Straż Graniczna
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 7 Maja 2020

Porzucony pies szuka domu. Straż graniczna prosi o okazanie serca dla żywej istoty

Pies, który został porzucony na pastwę losu tym razem ma szansę na nowe, szczęśliwe życie. Wszystko wydarzyło się za sprawą wielkich serc strażników granicznych z Karpat. Postanowili poinformować o znalezionej przez nich zgubie.

Zwierzęta na całym świecie padają ofiarami najróżniejszych aktów okrucieństwa. Na szczęście wciąż są ludzie, którym zależy na poprawie ich sytuacji. Tym razem o nowe życie dla pewnego czworonoga zawalczyli strażnicy graniczni. Kiedy odnaleźli zagubionego futrzaka, natychmiastowo udzielili mu pomocy. O historii ich małego pomocnika poinformowali za pomocą swoich mediów społecznościowych. Apel, jaki wystosowali na swoim Facebook-u, poruszył nawet najtwardsze serca.

Zadziwiające sceny podczas debaty prezydenckiej w TVP. Sieć obiegają bardzo niepokojące nagraniaZadziwiające sceny podczas debaty prezydenckiej w TVP. Sieć obiegają bardzo niepokojące nagraniaCzytaj dalej

Pies czeka na nowych właścicieli

Na swoim koncie służby pilnujące karpackiej granicy opowiedziały nam o historii bezdomnego pieska. Zabiedzony zwierzak trafił pod skrzydła strażników, którym pomagał w pilnowaniu granicy polsko-słowackiej. Jak piszą w swoich mediach, zdają sobie sprawę, że ich mały towarzysz potrzebuje prawdziwej opieki i troski, której oni nie potrafią mu obecnie zapewnić. Organizacja rozpoczęła poszukiwania nowego właściciela dla nienazwanego jeszcze zwierzęcia.

- Psiak na służbach z funkcjonariuszami SG odebrał podstawowe przeszkolenie z ochrony granicy, wiec może teraz śmiało stanąć na straży granic domów i podwórek . Przed wszystkim jednak piesek potrzebuje dobrej opieki i miłości właściciela.- piszą na Facebook-u jego tymczasowi opiekunowie.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Samolotem, w którego katastrofie zginęła Jantar, miała lecieć inna wielka gwiazda. Zrezygnowała w ostatniej chwili
2. W poprzednim roku pietruszka, teraz inne warzywo. Ceny drastycznie rosną, mamy nowy symbol drożyzny żywności

Apel o wspólne odnalezienie nowego domu dla szczeniaczka spotkał się z dużym odzewem ze strony internautów. Kilka dni później sytuacja rozwinęła się do tego stopnia, że strażnicy musieli wybierać w ofertach. W kolejnej relacji o dynamicznych losach kochanego czworonoga zadeklarowali, że dzięki szerokiej reakcji ze strony opinii publicznej historia pieska doczeka się szczęśliwego finału. Ich działania pokazują, że ludzi dobrych woli jest o wiele więcej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Naukowcy oszacowali kiedy ludzkość uodporni się na wirusa. Musi zostać spełnione kilka warunków
  2. Śmiertelny wypadek z udziałem karetki. Kobieta zmarła na miejscu, cztery osoby ranne
  3. Skandaliczne zachowanie policjanta. Robi zdjęcia dokumentów tożsamości i publikuje w internecie
  4. Czy w kinach i teatrach obowiązywać będzie zachowanie bezpiecznej odległości? Nagłe oświadczenie wicepremiera
  5. Niewyobrażalnie tragicznie, doszło do okropnego wypadku. Nie żyje 11-latka i mężczyzna
  6. Ważny apel szefa WHO. Mówi o rzeczy, która dzieje się w Polsce

Źródło: Facebook/ Straż Graniczna

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News