Pies szpital. Instagram / zammypupŹródło: Instagram / zammypup
Wszystkie wideo autora Maria Hędrzak
Autor Maria Hędrzak - 11 Lipca 2020

Pracuje w szpitalu, szlachetnie pomaga małym pacjentom. Ogromny pies podbija serca internautów

Pies o imieniu Zammy zdobył wśród internautów ogromną popularność. Uwagę przyciąga jednak nie tylko jego nietypowy wygląd, ale także wykonywana praca. Zwierzak pomaga bowiem w szpitalu małym pacjentom.

Pies Zammy to sheepadoodle, czyli krzyżówka pudla z bobtailem. Zwierzę wygląda niesamowicie ze względu na swoje długie, białe, puszyste włosy, ale też ogromne rozmiary. W bardzo szybkim tempie zyskuje więc w sieci szeroką rozpoznawalność.

Skandaliczna audycja u Tadeusza Rydzyka w Radiu Maryja. Ksiądz uczył kobiety, co robić z mężem w sypialni, przypominamySkandaliczna audycja u Tadeusza Rydzyka w Radiu Maryja. Ksiądz uczył kobiety, co robić z mężem w sypialni, przypominamyCzytaj dalej

Internauci mogą śledzić Zammy'ego, gdy bawi się i odpoczywa. Warto jednak zaznaczyć, że psiak ma naprawdę szlachetną misję. Na co dzień pracuje bowiem w jednym ze szpitali na Florydzie.

Pies Zammy pomaga chorym dzieciom

Zammy jest psem terapeutycznym. Spotyka się więc z chorymi dziećmi, aby poprawiać ich samopoczucie i pomagać w powrocie do zdrowia. Na filmach, które właściciele zwierzaka publikują na Instagramie, zobaczyć możemy, że maluchy są naprawdę zachwycone obecnością czworonoga, a na ich twarzach wreszcie pojawia się uśmiech.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Ile naprawdę zarabiają księża? Media dotarły do konkretnych liczb, wielu będzie zadziwionych
2. Są ofiary, żywioł nie miał litości. Nasi sąsiedzi walczą z dramatem

Profil Zammy'ego na jednym z portali społecznościowych obserwuje już ponad 150 tys. obserwujących. Internauci są zachwyceni pracą zwierzaka z dziećmi. Jako pies terapeutyczny spełnia bowiem bardzo ważną, odpowiedzialną i przede wszystkim skuteczną misję.

Pies Zammy

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niejeden może im pozazdrościć. Wielu Polaków otrzymuje podwójną waloryzację
  2. Wybuch gazu w Grójcu. Trwa akcja ratunkowa, strażacy ewakuują budynek
  3. Iwona Wieczorek zaginęła 10 lat temu. Dramatyczne słowa matki wyciskają łzy
  4. Zwabił małego chłopca, chciał go skrzywdzić i wykorzystać. Zatrważające sceny w polskim mieście, ruszyła obława
  5. Zaskakująca wpadka na żywo w RMF FM. Dziennikarz był przekonany, że nikt go nie słyszy, a wciąż pozostawał na antenie
  6. Fotoradar uwiecznił "najszybszy" samochód świata. Wskazał ponad 700 km/h

Źródło: Wprost

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News