Pies. Facebook/OTOZ Animals InspektoratŹródło: Facebook/OTOZ Animals Inspektorat
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 4 Września 2020

Zrobiła z psa worek bokserski robiąc okropne rzeczy. Wszystkiemu przyglądały się małe dzieci

Pies był prześladowany przez swoich właścicieli. Dramatyczna sytuacja zwierzęcia wymagała natychmiastowej reakcji. Media społecznościowe obiegło niepokojące nagranie. Czworonóg był bity tak, jakby był workiem bokserskim.

Skandaliczne wydarzenia zostały ujawnione przez grupę prozwierzęcych aktywistów. Osoby zrzeszone w OTOZ Animals Inspektorat wskazały, że była to najtrudniejsza interwencja w historii działań organizacji. O dramacie psa pisały już największe, ogólnopolskie media. Trudno uwierzyć, że kobieta tak strasznie skrzywdziła bezbronne zwierzę. Okazuje się, że gdyby nie anonimowe zgłoszenie amstaff cierpiałby przez wiele lat. Jeden z incydentów został nagrany i opublikowany na Facebooku.

Uwaga, nowe restrykcje na weselach. Będzie rygorystycznie, wszyscy powinni się przygotowaćUwaga, nowe restrykcje na weselach. Będzie rygorystycznie, wszyscy powinni się przygotowaćCzytaj dalej

Pies spotkał się z ludzkim okrucieństwem. Ujawniono porażające nagranie

Szczegóły zdarzenia zostały przedstawione w mediach społecznościowych. Aktywiści informują, że sprawczyni przemocy wychowuje dzieci. OTOZ informuje, że zwierz było nie tylko bite, ale też trzymane w małej klatce. "Matka notorycznie znęcała się nad psem, tłumacząc, że kompletnie sobie z nim nie radzi. Pies zamykany był w domu w ciasnej klatce, znęcano się nad nim fizycznie i psychicznie. Gdyby nie nagranie, które otrzymaliśmy drogą e-mail, koszmar psa trwałby latami" - czytamy w stanowisku organizacji na Facebooku.

Nie dajcie się oszukać. Zrobi się naprawdę niebezpiecznie, wszyscy powinni być przygotowaniNie dajcie się oszukać. Zrobi się naprawdę niebezpiecznie, wszyscy powinni być przygotowaniCzytaj dalej

Organizacja podała wiadomości na temat amstaffa. Wiemy, że pies jest bardzo spokojnym zwierzęciem. Potrzebuje opieki i troski. "Nedi - roczna suczka w typie ma amstaffa ma bardzo łagodne usposobienie. Jest bardzo spokojna i łagodna, stąd nie jesteśmy w stanie zrozumieć, dlaczego właścicielka regularnie się nad nią znęcała. Została odebrana na zrzeczenie, o które bardzo walczyliśmy." - czytamy w komunikacie grupy OTOZ Animals Inspektorat na Facebooku. Przed aktywistami stoi nie lada wyzwanie. Odnalezienie nowego domu dla czworonoga może nie należeć do najprostszych zadań.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Kuchenne rewolucje przekroczyły granice? Gessler rzucała jedzeniem, padły obraźliwe słowa
2. Jej zjedzenie mogło skończyć się koszmarem. Ważny komunikat GIS, natychmiastowa reakcja Lidla i Biedronki

Pies spotkał się z niebywałym okrucieństwem. Jak podaje organizacja, trwa już szukanie nowego domu dla zwierzęcia. Złożono rówież doniesienie do opieki społecznej oraz organów ścigania. OTOZ chce, by kobieta poniosła konsekwencje swoich czynów. "Jesteśmy w trakcie składania zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa, jak również zawiadomiony zostanie MOPS, aby zmonitorował sytuację rodzinną. Nedi przebywa aktualnie w domu tymczasowym, natomiast szukamy jej domu stałego. Kontakt w sprawie adopcji: 723-300-200" - informują aktywiści prozwierzęcy. Stanowisko oraz oburzające nagranie znajdziecie pod tym LINKIEM.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. PKO BP z ważnym komunikatem. Grupa klientów otrzyma dostęp do nowych usług, lepiej sprawdź swoje konto
  2. Interwencja policji w Jeleniej Górze z powodu hulajnogi. Zajście nie trwało kilku minut, tylko ok. godzinę
  3. TVN żegna najważniejszą postać w załodze. Nagła decyzja
  4. Obostrzenia wracają, podano listę czerwonych i żółtych stref. Sytuacja robi się poważna
  5. Najgorsza wpadka w karierze Anny Popek. Słowa, które padły w programie na żywo oburzyły opinię publiczną
  6. Wideo - Kuriozalny wypadek. Podwójne potrącenie na rondzie. Ucierpiała kobieta udzielająca pomocy

Źródło: [Facebook/OTOZ Animals Inspektorat Warszawa]