Pies. Fundacja "Nasze Bezdomniaki"Źródło: Fundacja "Nasze Bezdomniaki"
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 3 Grudnia 2020

Wyrzucili psa, jak niepotrzebny odpadek, bo był niepełnosprawny i potrzebował pomocy. Teraz Wy możecie mu pomóc

Biedny, niewidomy pies został porzucony na pastwę losu przez swoją rodzinę. Transport do schroniska stanowi dla Rambo zagrożenie, ponieważ silniejsze jednostki mogą reagować na niego agresją. Trwa zbiórka pieniędzy na karmę oraz badania weterynaryjne.

  • Rambo stracił wzrok i został porzucony z powodu niepełnosprawności
  • Nie może trafić do schroniska, gdyż zagraża to jego życiu
  • Trwa pilna zbiórka pieniędzy. Środków na leczenie brakuje od 2 miesięcy

Na oficjalnej stronie internetowej "Ratujemy Zwierzaki" powstała ważna zrzutka, której celem jest uratowanie życia niepełnosprawnego psa. Autorzy wpisu zaznaczają, że historia czworonoga jest wyjątkowo smutna. Utrata wzroku skutecznie zniechęciła jego właścicieli do dalszego sprawowania nad nim opieki. Chwilę później Rambo trafił na ulicę.

Link do zbiórki znajdziecie pod tym LINKIEM

Ujawniono nieznane wcześniej wideo z Danutą Holecką i Michałem Adamczykiem. Internauci nie mogą uwierzyć, co się na nich dziejeUjawniono nieznane wcześniej wideo z Danutą Holecką i Michałem Adamczykiem. Internauci nie mogą uwierzyć, co się na nich dziejeCzytaj dalej

Niepełnosprawny Rambo potrzebuje naszej pomocy. Liczy się nawet najmniejsza kwota

Aktywiści wskazują, że wiek nie jest przyczyną niepełnosprawności. Młody piesek trafił do tymczasowej przechowalni, skąd miał zostać przeniesiony do schroniska. Społecznicy ostrzegają, że zwierzę nie tylko odbijałoby się o kraty, ale też mogłoby spotkać się z przemocą ze strony psich lokatorów.

Rambo jest obecnie podopiecznym fundacji "Nasze Bezdomniaki". Jedna z wolontariuszek w porę odkryła, że czworonóg musi trafić do specjalnego hotelu, by uzyskać niezbędną pomoc. Chodzi o podstawowe badania weterynaryjne oraz wizytę u okulisty. 

Kto nakręca hejt na Alę Tracz? Nie internauci, a TVP. Jak tak można?Kto nakręca hejt na Alę Tracz? Nie internauci, a TVP. Jak tak można?Czytaj dalej

Brakuje także środków finansowych na produkty takie jak świeża, wyspecjalizowana karma. Kryzys trwa już od 2 miesięcy, a na zbiórce znajdują się 842 złote, Brakuje zaledwie 350 złotych, by zrealizować marzenia społeczników o nowym życiu dla psa. 

Fundacja "Nasze Bezdomniaki" działa na rzecz humanitarnego traktowania zwierząt i zapewnienia im opieki a także przeciwdziałania bezdomności. Wolontariusze zajmują się także adopcjami psów i kotów. Procedura wiąże się z podpisaniem umowy oraz dokładnym sprawdzeniem rodziny, do której trafiają potrzebujące czworonogi.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Pomocy wymagają psy w całej Polsce. Warto śledzić organizacje prozwierzęce i wesprzeć ich działania poprzez wpłaty lub rzeczy materialne.

Każdy kto chciałby wesprzeć zwierzęta które mamy pod opieką i którym pomagamy może wpłacać na konto: Fundacja Nasze...

Opublikowany przez Fundacja Nasze Bezdomniaki Czwartek, 2 czerwca 2016

Pies

Pies

 

Były doradca Morawieckiego ujawnia, jak to jest być gejem w PiS. Zaskakująca relacja Tomasza KrawczykaByły doradca Morawieckiego ujawnia, jak to jest być gejem w PiS. Zaskakująca relacja Tomasza KrawczykaCzytaj dalej

Zobacz także w naszych serwisach:

Źródło: [Ratujmy Zwierzaki]

Były doradca Morawieckiego ujawnia, jak to jest być gejem w PiS. Zaskakująca relacja Tomasza KrawczykaByły doradca Morawieckiego ujawnia, jak to jest być gejem w PiS. Zaskakująca relacja Tomasza KrawczykaCzytaj dalej