pierwsza dama. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTERŹródło: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Wszystkie wideo autora Wiktor Ćwikliński
Autor Wiktor Ćwikliński - 14 Lipca 2020

Dziennikarz Gazety Wyborczej odpowiada pierwszej damie w ostrych słowach, może być wściekła. "Paproć trująca"

Pierwsza dama otrzymała odpowiedź na swoje słowa o kwiecie paproci. Agata Duda adresowała je do dziennikarza Gazety Wyborczej, Pawła Wrońskiego, który opisał zakup apaszek za 18 tysięcy złotych dokonany przez Kancelarię Prezydenta.

Zakup wywołał olbrzymie kontrowersje, ponieważ wielu internautów zrozumiało, że zakup dotyczył apaszek kosztujących 18 tysięcy złotych za sztukę.

Dramatyczne doniesienia o Ewie Błaszczyk. Musi błagać o pomoc, sama nie jest w stanie sobie poradzićDramatyczne doniesienia o Ewie Błaszczyk. Musi błagać o pomoc, sama nie jest w stanie sobie poradzićCzytaj dalej

Pierwsza dama atakuje dziennikarza

Artykuł bardzo nie spodobał się pierwszej damie, która odniosła się do niego podczas wieczoru po drugiej turze wyborów prezydenckich - Panie redaktorze Pawle Wroński, przed I turą napisał pan, że zakwitł kwiat paproci i prezydentowa się wypowiedziała. Panie redaktorze to dzisiaj jest ten dzień, a że kwiat paproci kwitnie raz na 100 lat, to pewnie ani ja nie doczekam się rzetelności z pana strony, ani pan nie doczeka się ze mną wywiadu - powiedziała pierwsza dama, czyniąc dodatkowo przytyk do krytyki jaką Wroński formułował pod jej adresem, z powodu braku reakcji pierwszej damy w sprawach istotnych dla społeczeństwa, takich jak prawa kobiet czy strajk nauczycieli.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Monika Olejnik nie wytrzymała i podsumowała w ostrych słowach Jacka Kurskiego. Sytuacja, jakiej nie było
2. Wyniki z Niemiec nie pozostawiają wątpliwości. Polacy mieszkający w Niemczech pewni swojego wyboru

Teraz pierwszej damie odpowiedział na Twitterze wywołany przez nią do tablicy dziennikarz Gazety Wyborczej Paweł Wroński - Nerecznica (narocz) samcza. Paproć trująca. Z jej kłącza przygotowuje się wywary odurzające, które zaburzają zdolność widzenia :) - napisał, załączając do tweeta Andrzeja Dudy, w którym prezydent dał zdjęcie paproci z założoną na nią apaszką, imitującą kwiat.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielka gwiazda TVN odchodzi z pracy. Nagła decyzja. Co się stało?
  2. Agata Duda odmawia wywiadu dziennikarzowi. Dziennikarz twierdzi, że o niego nie zabiegał
  3. Hanna Lis publicznie i wulgarnie obraziła księdza, nie wytrzymała. Duchowny odpowiedział, wcale nie lepiej
  4. Agata Duda zaatakowała dziennikarza. Właśnie odpowiedział jej w bolesny sposób
  5. Bosak w II turze nie poparł oficjalnie żadnego z kandydatów. Ale już w czerwcu dał do zrozumienia, na kogo zagłosuje
  6. Łukasz Szumowski zabrał głos tuż po wyborach. Chodzi o epidemię

Źródło: [Facebook/Marta Puczyńska/Stop Bzdurom]

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News