Melania Trump. jble.af.mil/Senior Airman Tristan BieseŹródło: jble.af.mil/Senior Airman Tristan Biese
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 29 Lipca 2020

Melania Trump chce być jak Jackie Kennedy. Wyda pieniądze na swój kaprys

Ciągle rosnące bezrobocie spowodowane rekordowym wzrostem liczby zakażeń koronawirusem w USA ma nie robić na Melanii Trump wrażenia. Pierwsza Dama planuje wydać sporą sumę pieniędzy.

Zaledwie trzy miesiące przed kolejnymi wyborami prezydenckimi w Stanach Zjednoczonych, Melania Trump zamierza wydać sporą sumę na renowację Ogrodu Różanego Białego Domu.

Pożar nie jest pierwszą tragedią w Pożar nie jest pierwszą tragedią w "Nasz nowy dom". Uczestniczka Kasia zginęła w dramatycznym wypadku, miała jedynie 19 latCzytaj dalej

Ogromne pieniądze na odnowę ogrodu

Melania Trump ogłosiła, iż zamierza zająć się Ogrodem Różanym Białego Domu. Według „New York Times” amerykańska Pierwsza Dama planuje zmianę aranżacji w ogrodzie, poprzez nasadzenie nowych kwiatów, krzewów i stworzenie nowych alejek. Ponadto zmieniona ma zostać również instalacja elektryczna, która ma umożliwić prowadzenie transmisji telewizyjnych wieczorami w ogrodzie. Pomysł ten jest uważany przez społeczeństwo za mocno kontrowersyjny, zważając na ciągle rosnące bezrobocie w kraju.

Kolejne krytyczne problemy w rodzinie Jacka Kurskiego. Sprawą zajmie się prokuratura, powracają poważne oskarżenia z przeszłościKolejne krytyczne problemy w rodzinie Jacka Kurskiego. Sprawą zajmie się prokuratura, powracają poważne oskarżenia z przeszłościCzytaj dalej

Ogród „ociekający” pieniędzmi

Krytycy Melanii Trump uważają, że Ogród Różany może spotkać ten sam los co wnętrze Białego Domu podczas świąt Bożego Narodzenia. Wówczas w sieci pełno było słów krytyki, mówiących o tym, że zimny gust Melanii bardziej oddaje klimat filmów grozy, niż ciepło rodzinnych świąt.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Fatalna wiadomość z samego rana, właśnie się dowiedzieliśmy. Nie żyje Łukasz Korzyniewski 2. Opłaty wyższe o 1000 proc. W jednym polskim mieście już pojawił się postulat 3. Zmiany dotyczące emerytur jeszcze nie są pewne. Jednak rząd zaciska pasa, seniorzy też będą musieli?

Aranżacja ogrodu ma być nawiązaniem do jego korzeni, czyli do pierwowzoru, który stworzyła Jacqueline Kennedy zainspirowana ogrodami francuskimi. Melania Trump planuje postawić na kolory bieli i jasnego różu. Z całą pewnością nie zabraknie również rozmachu, który od zawsze towarzyszy obecnej parze prezydenckiej.
 
Źródło: [„New York Times”, Onet]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Adam: ”Kobiety po 30 roku życia nie interesują facetów. Wolimy mieć młode i atrakcyjne, bez żadnych zmarszczek”
  2. Pilna wiadomość dla milionów rodziców. Chodzi o pójście dzieci do szkół
  3. Bosak o konwencji stambulskiej: sfałszowany polski tekst
  4. PKO BP wysłał dziś ważny komunikat do wszystkich klientów banku. Doszło do pewnej rewolucji
  5. Ciotka o dużych gabarytach krzywdziła i za karę usiadła na 9-letniej dziewczynce. Dziecko zmarło
  6. Rodzice wykończyli niemowlę, maleństwo zmarło. Niewyobrażalna tragedia w jednym z polskich miast
  7. 22 osoby nie żyją. 21 rannych. Dramatyczny bilans tragedii. Porażające wieści ze świata

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!