pieniądze getin bank santander. Flickr / lemoniadaŹródło: Flickr / lemoniada
Wszystkie wideo autora Maria Hędrzak
Autor Maria Hędrzak - 27 Września 2020

Fatalne wieści, zmiany uderzą głównie w emerytów. Prawie wszyscy zapłacimy niemałe pieniądze

Pieniądze w dobie pandemii koronawirusa stały się dla wielu tematem trudnym, czy nawet bardzo przykrym. Jak ustalił reporter RMF FM, już wkrótce klientom największych banków w kraju przyjdzie niestety pokryć kolejne opłaty, które - choć niewielkie - ostatecznie sumują się w pokaźną kwotę. Medium zaznacza, że zmiany uderzą głównie w seniorów, jednak odczuje je ostatecznie praktycznie każdy.

Pieniądze w czasie ostatnich kilku miesięcy spędzają sen z powiek jeszcze większej grupie Polek i Polaków. Lockdown spowodowany pandemią koronawirusa oraz nadchodzący coraz większymi krokami kryzys pogłębiły problemy finansowe tysięcy osób, które straciły pracę oraz dodatkowe zlecenia, nie mogły dalej prowadzić firmy, musiały zacząć utrzymywać większą liczbę bliskich. Liczni komentujący uskarżają się także na wzrosty cen podstawowych produktów, ale także usług, bez których trudno jest funkcjonować w dzisiejszym świecie.

Niebywałe nagranie Tadeusza Rydzyka trafiło do sieci. Został przyłapany na skandalicznym zachowaniu, przypominamyNiebywałe nagranie Tadeusza Rydzyka trafiło do sieci. Został przyłapany na skandalicznym zachowaniu, przypominamyCzytaj dalej

Pieniądze narastającym problemem dla tysięcy Polek i Polaków

Jak udało się ustalić reporterowi RMF FM Krzysztofowi Berendzie, wkrótce klienci największych banków w Polsce będą musieli zmierzyć się z kolejnym etapem podnoszenia opłat. Co ważne, zmiany dotyczą przede wszystkim najbardziej podstawowych usług. Więcej zapłacimy więc w wielu przypadkach za prowadzenie konta, czy też swobodne wypłaty z bankomatów. Dokładne szczegóły wszystkich modyfikacji nie są na razie znane, jednak dziennikarz dotarł do konkretnych informacji w sprawie części zapowiadanych podwyżek.

Mateusz Morawiecki odpowiedział na list ambasadorów ws. sytuacji osób LGBT. Minął się z prawdą?Mateusz Morawiecki odpowiedział na list ambasadorów ws. sytuacji osób LGBT. Minął się z prawdą?Czytaj dalej

Z umożliwiania darmowych wypłat z bankomatów popularnej sieci Euronet ma wkrótce zrezygnować Getin Bank. Zmiany w kwestii opłat za prowadzenie konta, które dotąd było darmowe, wprowadzić ma za to Santander. Wkrótce klienci zapłacą za tę usługę 6 zł miesięcznie. Chociaż mogłoby się wydawać, że to niewiele, skumulowanie różnych opłat ostatecznie pobierze z naszego rachunku niemałe pieniądze.

Co zrobić, aby uniknąć wspomnianej opłaty? RMF FM przekazało, że każdego miesiąca trzeba będzie dokonać chociaż jednej transakcji (do wyboru - z pomocą Blika lub karty płatniczej) oraz przelewać na rzeczone konto co najmniej 500 złotych.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Sieć Play została sprzedana. Co dalej z klientami?
2. Jedząc ryż możesz sobie poważnie zaszkodzić. Wszystko przez błędy w gotowaniu, które popełnia 90% Polaków
3. Gwiazda programu TVN podjęła niespodziewaną decyzję. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia

Warto także wspomnieć, iż na najnowszych zmianach straci wielu seniorów. Ci, nie zawsze w pełni radzący sobie z elektroniczną bankowością, skupiają się przede wszystkim na zlecaniu transferów w oddziałach. Jak wynika z doniesień Berendy, opłaty za podobną usługę także mają wkrótce wzrosnąć. Aby uniknąć przykrej niespodzianki, należy więc jak najszybciej sprawdzić aktualizowane tabele opłat i być z nimi na bieżąco.

Play zwróci swoim klientom pieniądze. Zapadła ostateczna decyzja urzęduPlay zwróci swoim klientom pieniądze. Zapadła ostateczna decyzja urzęduCzytaj dalej

Źródło: RMF FM

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Archeolodzy po prostu padli na kolana. Odkrycie rzuca zupełnie inne światło na historię świata
  2. PZPN potwierdził. Były piłkarz reprezentacji Polski ma koronawirusa
  3. 75-latek podał się za dziadka i wszedł do przedszkola. Później został przyłapany na zatrważającym czynie
  4. Minister może zarobić w rządzie ogromne kwoty. Co mają powiedzieć Polacy na "śmieciówkach"?
  5. Trudne, bardzo smutne chwile Donalda Tuska. Jego malutka wnuczka trafiła do szpitala, dopiero wyszło na jaw
  6. Wideo - Policyjny radiowóz mógł doprowadzić do wielkiej tragedii. O krok od groźnego wypadku

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News