Pieniądze, które możemy stracić podczas opłat bankowych, niepokoją klientów. (zdj. Il. ) ; Marek BAZAK/East NewsŹródło: (zdj. Il. ) ; Marek BAZAK/East News
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 20 Czerwca 2020

Złe wieści dla klientów banków w Polsce. Opłaty będą coraz wyższe

Pieniądze które możemy stracić podczas opłat bankowych, niepokoją klientów. Kolejne, niezapowiedziane podwyżki z pewnością zaskoczą wielu Polaków. Z najnowszych, niepokojących doniesień medialnych wynika, że za usługi zapłacimy nawet do 12 złotych. Warto dodać, że już w zeszłym miesiącu odnotowano 40% wzrost opłat.

Radio RMF FM przekazało zaskakujące informacje. Wszystko wskazuje na to, że dojdzie do kolejnego wzrostu opłat bankowych. Deklaracje najróżniejszych instytucji finansowych nie pozostawiają złudzeń. Przyczyną kolejnych podwyżek ma być kryzys wywołany przez pandemie koronawirusa. Klientów banków czeka niemiła niespodzianka.

Gwiazdor Gogglebox dotkliwie pobity przez nietolerancję wobec LGBT. Porażające i tragiczne nagranie obiegło internetGwiazdor Gogglebox dotkliwie pobity przez nietolerancję wobec LGBT. Porażające i tragiczne nagranie obiegło internetCzytaj dalej

Pieniądze przelać lepiej teraz, niedługo będzie drogo

RMF FM podaje, że w zeszłym miesiącu podniesiono opłaty bankowe o całe 40%. Obecnie mogą one sięgnąć kwot rzędu 12 złotych. Okazuje się, że banki znacznie ucierpiały na problemach gospodarczych naszego kraju. Zyski instytucji finansowych miały spaść o około 80-85%. RMF FM donosi, że przyczyniły się do tego wakacje kredytowe oraz spadek stóp procentowych.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Bardzo niepokojące zachowanie Antoniego Macierewicza. Wykrzykiwał zadziwiające hasła, wyrywał mikrofon, wszystko się nagrało
2. W ostatniej chwili wprowadzili zakaz. Jest potwierdzenie, media obiegły zaskakujące wiadomości z Łotwy

Banki będą podnosić opłaty za usługi realizowane w placówkach, jak i przez infolinie. Przelewy natychmiastowe mogą kosztować aż kilkanaście złotych. Warto podkreślić, że droższe będzie też korzystanie z kart kredytowych.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ułatwienie, na które kierowcy czekali już od lat, wreszcie jest. Wielu Polaków odetchnie z ulgą
  2. Prześliczna Karolina pędziła motocyklem na solarium. Tragiczna śmierć. Nie żyje
  3. Co dalej partią Piotra Ikonowicza? "Rzeczpospolita": Zostanie zdelegalizowana
  4. Mateusz Morawiecki i coś, o czym nigdy nie mówił, wszystko wyszło na jaw. "Bili go, szantażowali, kazali kopać własny grób"
  5. TVP Info znów bezczelnie manipuluje i szczuje na LGBT+ bez żadnych oporów. Przesadzili, nie mają żadnych zasad
  6. Prezydent podpisał 1400+. Tysiące Polaków dostaną pieniądze już w czerwcu, jeden warunek

Źródło: [RMF FM]

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News