Źródło:Brak
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 6 Grudnia 2019

Pielęgniarka udostępniła film z porodówki. Spadła na nią lawina krytyki

Poród, w kontekście bólu, nie należy do najprzyjemniejszych doświadczeń w życiu. Wiedzą o tym doskonale kobiety, krytykujące jeden z nowszych filmów D Rose. Ich pretensje są słuszne, czy może wynikają z braku zrozumienia poczucia humoru kobiety?

D Rose słynie ze swojego specyficznego poczucia humoru i dystansu do siebie. Od lat pracuje, jako pielęgniarka. W ostatnim czasie - na oddziale położnicznym. Jedno z jej najnowszych, satyrycznych nagrań, skończyło się gigantyczną awanturą. D Rose tłumaczyła się później ze swojego zachowania. Opublikowała również wiadomości od internautów grożących jej śmiercią.

Wizyty u lekarki nie zapomni do końca życia. Wizyty u lekarki nie zapomni do końca życia. "Nazwała mnie bezbożnicą"Czytaj dalej

Poród to nie powód do żartów?

Na wspomnianym nagraniu performerka wydaje odgłosy, charakterystyczne dla porodu. Następnie zaczyna tańczyć. Internautów najbardziej zbulwersował opis na nagraniem.

- I tak wiem, że wszystkie udajecie - napisała D Rose.

Komentarz rozjuszył internautów.

- To jest wyraz totalnego braku szacunku. Może i nie jestem pielęgniarką, ale pracuję w służbie zdrowia i nigdy nie widziałam czegoś tak okropnego. Pielęgniarki, z którymi dziś pracowałam rozmawiały o tym nagraniu i nie mogły uwierzyć - napisała internautka.

D Rose tłumaczyła się później w kilku, oddzielnych tweetach. Wyjaśniła, że nie miała na celu nikogo urazić. Przekonania te nie trafiły do wszystkich. Kobieta opublikowała wiadomości, jakie dostaje na swoją skrzynkę. Część z nich jest bardzo nienawistna. D Rose otrzymała nawet groźby.

ZOBACZ TAKŻE:

1. KRRiT potwierdza informacje o skargach na Filipa Chajzera. Dziennikarz poniesie konsekwencje swojego zachowania

2. Wizyty u lekarki nie zapomni do końca życia. "Nazwała mnie bezbożnicą"

3. Krystyna Pawłowicz jest sędzią TK od wczoraj. Już wpłynął wniosek o jej ukaranie

4. Pomnik Lecha Kaczyńskiego zbezczeszczony? Kuriozalna sytuacja

5. Lodówkę lub pralkę kup przed nowym rokiem. Potem ostro przepłacisz

6. Potarł świecą kafelki w łazience. Efekt odbiera mowę, fenomenalny trik na piękną glazurę

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News