Pielęgniarka po dyżurze pomagała rannym w wypadku. Nagle wjechał w nią samochód.. flickr.com/Olgierd Rudak
Źródło: flickr.com/Olgierd Rudak
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 28 Stycznia 2020

Pielęgniarka ratowała ofiary wypadku. Chwilę później los okrutnie ją ukarał

Pielęgniarka po dyżurze pomagała ludziom rannym w wypadku samochodowym. Nagle wjechał w nią inny samochód, a prowadził go pijany kierowca. Zdarzenie to miało miejsce w Gdyni, a pani Anna jest pielęgniarką anestezjologiczną jednego z gdyńskich szpitali i akurat była świadkiem wypadku. Niezwłocznie ruszyła na pomoc. Nie spodziewała się, co spotka ją w zamian chwilę później. Ranna pielęgniarka została przewieziona do szpitala, w którym na co dzień sama pracuje i opiekuje się chorymi. Los niekiedy bywa naprawdę okrutny.

Pani Anna pracuje jako pielęgniarka anestezjologiczna w Szpitalu im. Św. Wincentego a Paulo w Gdyni. Pewnego dnia jechała obwodnicą Trójmiasta, gdy nagle stała się świadkiem tragicznego wypadku, do którego doszło na drodze. Czym prędzej zatrzymała swój samochód i włączyła światła awaryjne, po czym udała sę udzielić pierwszej pomocy poszkodowanym, a następnie wezwała pogotowie. Chwilę później sama potrzebowała jego pomocy.

Nowy poziom żenady w Dzień Dobry TVN. Internet ma używanie jak nigdyNowy poziom żenady w Dzień Dobry TVN. Internet ma używanie jak nigdyCzytaj dalej

Pielęgniarka pomagała rannym w wypadku. Chwilę później sama potrzebowała pomocy. Wjechał w nią pijany kierowca

Pani Anna udzieliła pierwszej pomocy rannym w wypadku samochodowym i oczekiwała karetki pogotowia. Jak relacjonuje "Polsat News", w pewnym momencie wjechał w nią pijany kierowca, pierw jeszcze uderzając w jej samochód. W wyniku potrącenia została ranna i doznała poważnych obrażeń nóg. Teraz czeka ją długotrwałe leczenie i rehabilitacja.

"Pani Aniu! Bardzo dziękujemy i gratulujemy godnej naśladowania postawy, a teraz trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia" - czytamy na stronie "Szpitale Pomorskie" na Facebooku.

Facebook/Szpitale Pomorskie

Facebook/Szpitale Pomorskie

ZOBACZ TAKŻE:

1. Domy z całkowitym zakazem emisji dwutlenku węgla. Przepisy wejdą za niecałe dwa miesiące

2. 11 osób nie żyje, doszło do wielkiego wybuchu. Wiadomości zza granicy wprawiają w osłupienie

3. Niech nam ktoś powie, że tylko śnimy. Rozważają zakaz rozwodów w Polsce

4. Politycy chcieli przepchnąć uchwałę przeciwko LGBT. Udało się, ale pomylili skróty

5. Tadeusz Rydzyk przekroczył granicę smaku. Ordynarne słowa i groźby

6. Śmiertelna diagnoza spadła jak grom z nieba, uwielbiany aktor Polek i Polaków ciężko chory. Nie jest jedyny, który walczy