Paweł Królikowski. AGENCJA SE/East NewsŹródło: AGENCJA SE/East News
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 25 Stycznia 2020

Jak teraz wygląda życie rodziny Pawła Królikowskiego? Przykra prawda

Paweł Królikowski jest cenionym, polskim aktorem, znanym przede wszystkim z seriali, cieszących się największą oglądalnością w kraju. W ostatnich latach zajmował się pracą jurora w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". Niestety, producenci formatu zmuszeni są znaleźć dla niego zastępstwo. Królikowski przebywa obecnie na oddziale neurochirurgii jednego z warszawskich szpitali. Jak wygląda życie jego rodziny?

Aktor trafił do szpitala w najtrudniejszym z perspektywy jego rodziny okresie - tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Jego stan nadal jest poważny. Na tyle, że media obiegła informacja o wstrzymaniu jego udziału w "Twoja twarz brzmi znajomo". Teraz jeden z tabloidów przytacza słowa przyjaciela rodziny, według którego, żona aktora w pełni poświęciła się jego rekonwalescencji.

Tak skandalicznego dania w polskim szpitalu jeszcze nie widzieliśmy. Dostała je pacjentka w 40 tygodniu ciążyTak skandalicznego dania w polskim szpitalu jeszcze nie widzieliśmy. Dostała je pacjentka w 40 tygodniu ciążyCzytaj dalej

Paweł Królikowski pod opieką żony

Aktorem opiekuje się jego żona, Małgorzata Ostrowska-Królikowska. W sytuacji zdecydowanie nie pomaga położenie ich domu w Zalesiu, z którego kursować musi do szpitala aż 60 km. Ze względu na tą odległość, ma często nocować u syna w Warszawie.

- Jeśli ma jakieś zachcianki, Gonia przygotowuje mu wszystko. Dba, pielęgnuje, opowiada, co dzieje się w domu i w ZASP-ie, bo on chce być na bieżąco" - cytuje przyjaciela rodziny portal "Pomponik".

Trudno nie wierzyć w jego słowa. Żona artysty sama wielokrotnie, a zwłaszcza w ostatnim czasie, zapewniała o swoim oddaniu. "On czuje odpowiedzialność za rodzeństwo i za nas. Zawsze mogę na niego liczyć" - mówiła.

- Razem z rodziną zastanawiają się nad leczeniem i rehabilitacją Pawła w Niemczech. Jeśli dojdzie ten plan do skutku, Małgorzata chce być tam przy nim - te zapewnienia, przytoczone przez portal, wypowiedzieć miał przyjaciel pary.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Już za tydzień 2 miliony osób będzie płacić więcej o 100 złotych. Podwyżka nie do uniknięcia

2. Doszło do potężnego trzęsienia ziemi. Odczuło je 5 państw, opłakane skutki widać na nagraniach

3. Niewyobrażalnie skrzywdził swojego psa. Sąsiedzi zamiast zareagować, zachowali się haniebnie

4. Beata Tadla mocno o Danucie Holeckiej. Musiało boleć

5. Czego boi się Tadeusz Rydzyk? Dziennikarze zwrócili uwagę na jeden szczegół

6. Wirus Wuhan właśnie dotarł do Europy. Zakażeni cierpią męki

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News