Paweł Królikowski od lat zmaga się z poważną chorobą i często trafia do szpitala. Tuż przed świętami ponownie tam trafił. Jego żona zabrała głos w tej sprawie.. facebook.com/antek.krolikowski
Źródło: facebook.com/antek.krolikowski
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 7 Stycznia 2020

Żona Pawła Królikowskiego w końcu przerwała milczenie na temat stanu jego zdrowia. Nadal przebywa w szpitalu.

Paweł Królikowski cierpi na poważną chorobę, z którą zmaga się od 2015 roku, w którym to wszystko się zaczęło. Niestety zmagania z chorobą stale powracają i tak oto tuż przed świętami ponownie trafił do szpitala, w którym przebywa do dziś. Głos w tej sprawie postanowiła zabrać jego żona Małgorzata Ostrowska-Królikowska, przerywając w końcu milczenie o stanie zdrowia męża.

W 2015 roku Paweł Królikowski przeszedł poważną operację wycięcia tętniaka mózgu i ledwo uszedł z życiem. W maju i lipcu zeszłego roku media obiegły niepokojące informacje o kolejnych problemach zdrowotnych aktora, który nawet nie pojawił się na finale "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Po jakimś czasie aktor wyznał, że znowu niemal otarł się o śmierć. Niestety zmagania z chorobą stale powracają i tak oto tuż przed świętami ponownie trafił do szpitala, gdzie przebywa do dziś. O jego zdrowie marwią się rodzina, przyjaciele i fani. Jego żona Małgorzata Ostrowska-Królikowska w końcu przerwała milczenie i wypowiedziała się na temat stanu zdrowia jej ukochanego.

Na co naprawdę cierpi Królikowski? Diagnoza wywróciła jego życieNa co naprawdę cierpi Królikowski? Diagnoza wywróciła jego życieCzytaj dalej

Paweł Królikowski nadal przebywa w szpitalu. Jest komentarz żony na temat stanu jego zdrowia

Niestety nieszczęśliwie tuż przed Świętami Bożego Narodzenia Paweł Królikowski w złym stanie ponownie trafił do szpitala, gdzie spędził święta i gdzie przebywa do dnia dzisiejszego. Jak się okazuje, jeszcze trochę to potrwa, zwłaszcza, że wkradła się jakaś infekcja - o czym poinformowała żona.

Rodzina Królikowskiego do tej pory stroniła od udzielania jakichkolwiek informacji na temat stanu zdrowia Pawła, jednak milczenie w tej sprawie postanowiła w końcu przerwać jego żona Małgorzata.

- "Paweł jest w dobrej formie. Niestety, zostanie jeszcze w szpitalu, bo wkradła się jakaś infekcja. To się zdarza. Konsultuję wszystko na bieżąco z lekarzami" - zdradziła w rozmowie z "Faktem" żona Królikowskiego, aktorka Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

Małgorzata bardzo troszczy się o męża i codziennie czuwa przy jego szpitalnym łóżku, na zmianę z dziećmi. Jak widać aktor może liczyć na ogromne wsparcie rodziny oraz przyjaciół.

Inne źródła donoszą, że gdy tylko Paweł poczuje się lepiej, ma rozpocząć rehabilitację w klinice w Niemczech i tam kontynuować leczenie.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i dużo siły w walce z chorobą!

ZOBACZ TAKŻE:

1. Komornik zapuka do drzwi i zabierze pieniądze z Trzynastki. Nowa zmiana może pogrążyć tysiące emerytów

2. Domowe sposoby na złogi w jelitach. W naszym organizmie może być ich nawet 15 kilogramów

3. Nagranie, które wyciska łzy z oczu. Haidar wita się po 19 latach z "maluchem, który dostał ocenę zero w skali Apgar"

4. Kontrowersyjny duchowny ma własny samolot. Organizuje zbiórkę na kolejny

5. Skandal, gwiazdy disco polo pobiły się po Sylwestrze TVP. Wokalistka wydała emocjonalne oświadczenie

6. Media Tadeusza Rydzyka ostro krytykują TVP. Poszło o jedną z gwiazd imprezy sylwestrowej, porażający powód ataku