Padaczka stała się przyczyną ogromnego cierpienia 21-letniej Adrianny.. Materiały prasoweŹródło: Materiały prasowe
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 11 Lipca 2020

21-letnia Adrianna przeżyła prawdziwy koszmar, jej rodzice apelują o wsparcie. "Zwracaliśmy się o pomoc chyba już wszędzie"

Padaczka stała się przyczyną ogromnego cierpienia 21-letniej Adrianny. Przed rokiem, gdy dziewczyna myła włosy nad wanną, nastąpił pierwszy atak. Adrianna osunęła się do wanny, co doprowadziło do podtopienia, poważnie uszkadzając mózg w wyniku niedotlenienia. "Proszę Cię z całego serca — pomóż mi sprawić, aby moja córeczka wróciła do życia", apeluje mama 21-latki.

Zrozpaczona kobieta poprosiła o pomoc dziennikarzy Onetu. "Ta młoda osoba przeszła już tak wiele, a mimo to nadal walczy i się nie poddaje. Wcześniej Adrianna była aktywną dziewczyną, która uwielbiała malować i uprawiać sport, zwłaszcza biegać", pisze w liście mama Adrianny. "[...] teraz jej przyszłość jest niepewna i pełna trudności. Adunię zostawili dosłownie wszyscy".

Skandaliczna audycja u Tadeusza Rydzyka w Radiu Maryja. Ksiądz uczył kobiety, co robić z mężem w sypialni, przypominamySkandaliczna audycja u Tadeusza Rydzyka w Radiu Maryja. Ksiądz uczył kobiety, co robić z mężem w sypialni, przypominamyCzytaj dalej

Padaczka doprowadziła do urazu mózgu

Dziś życie aktywnej niegdyś 21-latki to codzienne wizyty u lekarza. "Ada ma problemy z pamięcią, poruszaniem się i mówieniem. Dodatkowo, prawie po roku, wykryto u niej zanik tkanki mózgowej. Wykryto i usunięto nowotwór w przełyku. Cały czas zagrażają jej ataki padaczki", czytamy w liście pani Agnieszki przytaczanym przez Onet.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Ile naprawdę zarabiają księża? Media dotarły do konkretnych liczb, wielu będzie zadziwionych
2. Są ofiary, żywioł nie miał litości. Nasi sąsiedzi walczą z dramatem 

"Adunię zostawili dosłownie wszyscy. Dzisiaj nie ma już dawnych znajomych, przyjaciół", zaznacza zdesperowana kobieta, która prosi o pomoc wszystkich, którzy mogliby wesprzeć Adriannę. Zbiórkę na rzecz próbującej dojść do zdrowia dziewczyny wesprzeć można pod tym LINKIEM.

"Człowiek nie zdaje sobie sprawy, ile kosztuje pobyt w ośrodku i zajęcia z fizjoterapeutami, dopóki sam nie znajdzie się w potrzebie. Ada ma marzenia i przed sobą całą przyszłość. Proszę Cię z całego serca — pomóż mi sprawić, aby moja córeczka wróciła do życia. Tylko to się teraz liczy. Kto ma wołać o wsparcie, jeśli nie mama. Kiedy była malutka i równie bezradna, jak teraz, wszystko leżało w moich rękach. Dzisiaj tych rąk musi być wiele…", czytamy w opisie zbiórki, opublikowanej w serwisie siepomaga.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niejeden może im pozazdrościć. Wielu Polaków otrzymuje podwójną waloryzację
  2. Wybuch gazu w Grójcu. Trwa akcja ratunkowa, strażacy ewakuują budynek
  3. Iwona Wieczorek zaginęła 10 lat temu. Dramatyczne słowa matki wyciskają łzy
  4. Zwabił małego chłopca, chciał go skrzywdzić i wykorzystać. Zatrważające sceny w polskim mieście, ruszyła obława
  5. Zaskakująca wpadka na żywo w RMF FM. Dziennikarz był przekonany, że nikt go nie słyszy, a wciąż pozostawał na antenie
  6. Fotoradar uwiecznił "najszybszy" samochód świata. Wskazał ponad 700 km/h

Źródło: onet.pl / siepomaga.pl