Pacjentka spłonęła żywcem na stole operacyjnym! W dodatku próbowano to zataić.. piqsels.comŹródło: piqsels.com
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 2 Stycznia 2020

Pacjentka zmarła w tragicznych okolicznościach. Szpital próbował to ukryć

Pacjentka jednego ze szpitali w Bukareszcie zmarła w tragicznych okolicznościach i niewyobrażalnych mękach. Kobieta spłonęła można by rzec żywcem na stole operacyjnym! W dodatku próbowano to zataić. Kto jest za to odpowiedzialny i jak do tego w ogóle doszło?

W jednym ze szpitali w Bukareszcie doszło do niewyobrażalnego skandalu. Bowiem na stole operacyjnym spłonęła pacjentka. Co ciekawe lekarze próbowali zataić tragiczną śmierć 66-letniej kobiety. Miała ona przejść operację w związku z rakiem trzustki. Na stole operacyjnym, na który trafiła 22 grudnia, doszło jednak do straszliwego i szokującego zdarzenia. Tydzień później zmarła w wyniku poniesionych obrażeń.

Joanna Szczepkowska próbowała pomóc umierającemu człowiekowi. Skandaliczne zachowanie pogotowiaJoanna Szczepkowska próbowała pomóc umierającemu człowiekowi. Skandaliczne zachowanie pogotowiaCzytaj dalej

Pacjentka spłonęła na stole operacyjnym. Skandal w bukareskim szpitalu

Jak donosi "The Guardian", podczas operacji lekarze użyli skalpela elektrycznego. Wcześniej do dezynfekcji wykorzystali jednak środek na bazie alkoholu, w wyniku czego po uruchomieniu sprzętu, na stole operacyjnym doszło do zapłonu, a jego ofiarą była właśnie operowana pacjentka.

Pożar ugaszony został przez asystującego przy operacji lekarza, który wylał na pacjentkę wiadro wody. Niestety było już za późno. Kobieta doznała poparzeń 40 procent ciała, po czym kilka dni później zmarła, gdyż obrażenia były na tyle poważne.

Rodzina 66-latki po jej śmierci dowiedziała się jedynie, że podczas operacji doszło do nieszczęśliwego wypadku. O tym niedopuszczalnym, dramatycznym incydencie mieli nie wiedzieć także nawet przełożeni lekarzy. Bliscy kobiety o wszystkim dowiedzieli się dopiero z mediów.

Jak podaje "The Guardian", incydent próbowano ukryć nawet przed Ministerstwem Zdrowia. Podczas kontroli w szpitalu, starano się zataić nazwisko lekarza, który wykonywał operację.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Mikołaj ze sporymi zarobkami. Przebierana praca naprawdę się opłaca

2. Gabriela Kownacka przez lata walczyła z chorobą. Jej schorzenie dotyka tysiące Polek rocznie

3. Warszawiacy oszukani w sylwestra? Ratusz milczy

4. Joanna Szczepkowska próbowała pomóc umierającemu człowiekowi. Skandaliczne zachowanie pogotowia

5. W rządzie zasiada milioner. Znamy wartość majątku Mateusza Morawieckiego i ministrów

6. Poszło na wizji na żywo, skandal na Sylwestrze z TVP. Na jaw wyszło oszustwo organizatorów

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News