pacjenci. East News
Źródło: East News
Wszystkie wideo autora Weronika Szatkowska
Autor Weronika Szatkowska - 9 Lutego 2020

Niewiarygodne do czego posuwają się pacjenci: ,,Twierdzi że upadł na bakłażana"

Pacjenci przyjeżdżają na SOR z dziwnymi obiektami umieszczonymi tam, gdzie kończą się plecy. To nie żart! O wszystkim opowiedział lekarz Dawid Ciemięga, a post w mediach społecznościowych bije rekordy popularności.

Lekarz Dawid Ciemięga od dłuższego czasu walczy z dezinformacją związaną z medycyną konwencjonalną i alternatywną. Regularnie publikuje na swoim Facebooku również ciekawostki związane z medycyną i polską służbą zdrowia. Niedawno do sieci trafił post opisujący przypadki pacjentów, którzy trafiają do szpitala z różnymi obiektami w końcowym otworze przewodu pokarmowego.

Mama załamana, dziecko w wózku zostało potrącone przez pijanego kierowcę. Film wyciekł do sieciMama załamana, dziecko w wózku zostało potrącone przez pijanego kierowcę. Film wyciekł do sieciCzytaj dalej

Pacjenci mają coraz dziwniejsze pomysły

Choć nie każdy jest w stanie w to uwierzyć, przypadki z bakłażanem, marchwią czy innymi warzywami międzynogami są już dla lekarzy normą.

,,Koleżanka lekarka patomorfolożka prowadząca profil Patolodzy na klatce napisała dziś o przypadku sześćdziesięcioletniego mężczyzny z bakłażanem w odbycie" - pisał lekarz.

Okazuje się, że ludzie wkładają dziwne przedmioty nie tylko do odbytnicy, ale równiez do cewki moczowej. Są to zarówno mężczyźni, jak i kobiety.

,,Na zajęciach z urologii natomiast pokazują co pacjenci wkładają sobie do cewki moczowej, co też nie należy do rzadkości. Mnie najbardziej zaskoczył przypadek kobiety która włożyła sobie do cewki moczowej wkład z długopisu, który finalnie utknął jej w pęcherzu moczowym. Jeśli myślicie, że panowie wkładają sobie do cewki drut - to macie racje, takie przypadki też pokazywali" - dodał Ciemięga.

Problem tego typu dotyczy też polskich księży. Lekarz opowiadał o przypadku pijanego duchownego, który trafił na oddział z zabawką erotyczną: ,,To co mi najbardziej utkwiło w pamięci to dwa przypadki, jeden to przyjęty na SOR pijany ksiądz, któremu wibrator utknął w odbycie, a drugi przypadek to mężczyzna koło 50`tki z marchewką w odbycie, który twierdził, że na nią przypadkowo usiadł".

,,O ile bakłażan i marchewka są jeszcze w jakimś stopniu logiczne, to jednak często w odbytach pacjentów można znaleźć o wiele bardziej zaskakujące przedmioty: dezodorant, małe słoiczki, żarówkę, jaja kurze, ziemniaki i ogólnie pół warzywniaka" - dodał Dawid Ciemięga.

Pacjenci

ZOBACZ TAKŻE:

1. Zamiast 500 plus będzie 200 plus. Rząd podjął decyzję, rodziny muszą sobie radzić same

2. Będzie bardzo niebezpiecznie. Wiele krajów wydało ostrzeżenia, Polska jest zagrożona przez Ciarę

3. Porażające odkrycie w żołądku psa. Niewyobrażalnie co zrobił mu właściciel

4. Rodzice przerywają milczenie ws. koszmarnych warunków na dziecięcym oddziale. "Trudno wytłumaczyć 2-latkowi, że mama śpi w hotelu"

5. Ohydne żarty polityków PiS. Homofobiczny atak na Roberta Biedronia

6. Widzowie kochali ją za dobre serce. Niestety nie żyje, musieli przerwać odcinek z załamaną Dagmarą