Oświadczenie dotyczące stanu zdrowia Jerzego Stuhra daje powody do optymizmu.. TRICOLORS/East News
Źródło: TRICOLORS/East News
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 15 Lipca 2020

Pilne oświadczenie rodziny Jerzego Stuhra. Mają tylko jedną ważną prośbę, apel do mediów

Oświadczenie dotyczące stanu zdrowia Jerzego Stuhra daje niejakie powody do optymizmu. Przypomnijmy, że uznany aktor trafił do szpitala z podejrzeniem udaru mózgu i nadal przebywa w krakowskiej placówce. Informacje na temat kondycji artysty przekazał jego syn, Maciej Stuhr, wydając jednocześnie apel do mediów.

Warto przypomnieć, że stan zdrowia aktora o niemal legendarnym statusie uległ znaczącemu pogorszeniu w ubiegły weekend, w nocy z niedzieli na poniedziałek. Wobec podejrzenia udaru mózgu Jerzy Stuhr został przewieziony do Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Informacje płynące od przedstawicieli placówki nie należały do optymistycznych.

Zakonnica myślała, że pozostanie anonimowa? Zakonnica myślała, że pozostanie anonimowa? "Wstyd mi, że katolickie Pilzno ma odwagę głosować na zarazę"Czytaj dalej

Oświadczenie Macieja Stuhra

Portal o2.pl podaje, że doniesienia dotyczące aktora potwierdził również w rozmowie z Wirtualną Polską jego wieloletni przyjaciel Jerzy Radziwiłowicz. Z przekazanych informacji wynikało, że stan Jerzego Stuhra określany był jako ciężki, co w naturalny sposób zaalarmowało fanów artysty, którzy uważnie śledzili media, poszukując wszelkich wzmianek o aktorze.

Jacek Kurski ujawnia najpilniej strzeżoną tajemnicę swojego małżeństwa. Internauci wytykają mu hipokryzjęJacek Kurski ujawnia najpilniej strzeżoną tajemnicę swojego małżeństwa. Internauci wytykają mu hipokryzjęCzytaj dalej

Wiadomość dotycząca samopoczucia Stuhra spłynęła tymczasem z najrzetelniejszego, jak się zdaje, z możliwych źródeł. W rozmowie z dziennikiem "Fakt" najświeższy komunikat dotyczący stanu zdrowia artysty dostarczył Maciej Stuhr. Aktor wskazał, że według wszelkich przesłanek wszystko zmierza ku dobremu. – Tata powoli dochodzi do siebie. Teraz potrzebujemy spokoju – przekazał tabloidowi.

DZISIAJ GRZEJE: 1. 16-letnia Alicja miała przed sobą całe życie. Niewyobrażalna tragedia w Ligocie2. Emerycie, znamy już kwotę twojej kolejnej trzynastki. Ucieszysz się i to bardzo

Apel dotyczący spokoju może dotyczyć wzmożonego zainteresowania ze strony mediów, jak i skandalicznych scen w TVP Info, gdy z choroby Jerzego Stuhra wyśmiewał się Rafał Ziemkiewicz. – Poszły takie wiadomości, których przez delikatność się nie wrzuca w obieg publiczny, że jeden ze sławnych aktorów starszego pokolenia słynący z zajadłości antypisowskiej wylądował tej nocy wyborczej w szpitalu – mówił dziennikarz.

– Niech to też będzie przestrogą dla tych, co jak Tomasz Lis dali się podniecić tym TVN-om – dodał Ziemkiewicz. Słowa były, rzecz jasna, nawiązaniem do udaru, jakiego przed rokiem dostał dziennikarz TVN-u, znanego ze swojej niechęci do Prawa i Sprawiedliwości.

Jerzy Stuhr debiutował w polskim kinie już na początku lat 70. Znakomita część ról aktora przeszła do historii naszej kinematografii. Do najbardziej znanych i cenionych kreacji artysty należą role w "Seksmisji", "Kingsajz" czy "Killerze". Za występ w produkcji "Persona non grata" otrzymał m.in Orła za najlepszą drugoplanową rolę męską.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Uważajcie na swoje dzieci. Wydano pilny komunikat ostrzegający przed niebezpieczną substancją
  2. Nie tylko propaganda TVP. W czasie wyborów stronniczy przekaz także w TVN
  3. Wyciekło stare nagranie Danuty Holeckiej, nigdy nie publikowane w sieci. Pamiętacie ją taką?
  4. Nieoficjalnie: Będzie rekonstrukcja rządu? Podano kto ma odejść
  5. Bosak w II turze nie poparł oficjalnie żadnego z kandydatów. Ale już w czerwcu dał do zrozumienia, na kogo zagłosuje
  6. Potężne trzęsienie ziemi. Życie mieszkańców zagrożone. Niepokojące wieści ze świata

Źródło: o2.pl