Opole TVP. (Zdj. Il. ) ; YouTube/TVP VOD/08.09.20/ScreenŹródło: (Zdj. Il. ) ; YouTube/TVP VOD/08.09.20/Screen
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 8 Września 2020

Podczas festiwalu w Opolu emitowanego w TVP jedna z artystek naraziła się obozowi rządzącemu? "Nieważne czy dziewczyna z dziewczyną, chłopak z chłopakiem"

Opole. TVP zorganizowało wielki festiwal. Podczas emisji Mery Spolsky mogła narazić się medium. Wystąpiła w obronie prześladowanych i dyskryminowanych. Jej słowa odbiły się szerokim echem w mediach społecznościowych. Wokalistka mówiła o miłości i równości.

Mniejszości seksualne spotykają się z przemocą od wielu lat. Politycy oraz aktywiści z prawej strony sceny politycznej regularnie odmawiają osobom LGBT podstawowych praw. Również Kościół katolicki sprzeciwia się postulatom o równości i wzajemnym szacunku. Działalność TVP także pozostawia wiele do życzenia. Oskarżenia o homofobiczne materiały i stronniczość nie przeszkadzają niektórym artystom, by dalej współpracować z Telewizją Polską. Część z nich wykorzystuje czas antenowy do przekazania własnych wartości, które mogą nie spodobać się medium.

Niewyobrażalnie tragiczne zdarzenie, uczestnik Niewyobrażalnie tragiczne zdarzenie, uczestnik "Tańca z gwiazdami" w stanie ciężkim. Zagrożenie życia i zdrowiaCzytaj dalej

Opole. TVP wyemitowało festiwal. Mery Spolsky naraziła się władzom medium?

Wśród wokalistów i aktorów współpracujących z TVP znajdują się osoby prezentujące poglądy progresywne. Korzystanie z oferty publicznej telewizji jest związane bezpośrednio z promocją swoich utworów oraz działalności artystycznej. Telewizja Polska dociera do wielu widzów, szczególnie podczas festiwalu w Opolu. Mery Spolsky postanowiła wygłosić ważne przemówienie podczas emisji wielkiego show. Powiedziała wprost, co myśli o osobach LGBT. Zaapelowała o równość i szacunek, bez względu na to, kogo i jak kochamy.

Nieludzkie, bezduszni hodowcy zwierząt futerkowych promowani przez o. Rydzyka. Brak litości wobec zwierząt, skandaliczny procederNieludzkie, bezduszni hodowcy zwierząt futerkowych promowani przez o. Rydzyka. Brak litości wobec zwierząt, skandaliczny procederCzytaj dalej

Podobną inicjatywą wykazał się Michał Szpak na planie The Voice of Poland. Wokalista podczas nagrań dla TVP również odnosił się do sytuacji osób LGBT. Mery Spolsky w Opolu stanęła w obronie mniejszości. - Myślę sobie, że miłość zasługuje na równość i nieważne czy dziewczyna z dziewczyną, chłopak z chłopakiem, chłopak z dziewczyną, po prostu wszyscy jesteśmy z Polski, a ludzie z Polski się szanują. Niech żyje miłość - deklarowała do widowni podczas koncertu TVP w Opolu. Jej słowa wywołały niemałe zamieszanie, szczególnie wśród internautów. Niewykluczone, że wokalistka naraziła się Telewizji Polskiej. 

DZISIAJ GRZEJE: 1. 99 groszy i już się najadasz, klienci Biedronki przecierają oczy ze zdumienia. Od dziś rozpoczęła się niebywała fiesta 2. Bez skrupułów wtargnął do sklepu, kamera zarejestrowała porażające sceny. Uciekając zgubił 1 rzecz

Opole było miejscem wielkiego festiwalu zorganizowanego przez TVP. Mery Spolsky od zawsze stała po stronie osób LGBT. Telewizja Polska regularnie orgnizuje tak zwaną "Scenę Alternatywną". Podczas wydarzenia prezentuje się talenty odstające od innych przedstawicieli świata show-biznesu. Na deskach swoją muzykę przedstawili też tacy twórcy jak Eldo, Luxtorpeda, Grubson czy Pablopavo i ludziki.

Opole TVP

Dziennikarka Dziennikarka "Dzień Dobry TVN" ujawniła niespodziewanie, dlaczego odeszła jedna z czołowych postaci programu. Wielu będzie zaskoczonychCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Świetna wiadomość od ING. Bank wprowadza kluczową zmianę, skorzystać będzie mogło więcej osób
  2. Z ostatniej chwili: porażający wypadek na torach. 17-latek wjechał w bok rozpędzonego pociągu
  3. TVN żegna najważniejszą postać w załodze. Nagła decyzja
  4. Obostrzenia wracają, podano listę czerwonych i żółtych stref. Sytuacja robi się poważna
  5. Najgorsza wpadka w karierze Anny Popek. Słowa, które padły w programie na żywo oburzyły opinię publiczną
  6. Kierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzone

Źródło: [Allaboutmusic.pl]