Marek BAZAK/East News. (Zdj. Il.) Pixabay.com/CparksŹródło: (Zdj. Il.) Pixabay.com/Cparks
Wszystkie wideo autora Wiktor Ćwikliński
Autor Wiktor Ćwikliński - 12 Lipca 2020

Niemowlę wypadło z okna na czwartym piętrze w Olsztynie. Tragiczne zdarzenie, gdzie byli rodzice?

Olsztyn: malutki chłopiec wypadł z okna na 4 piętrze. Cudem wyszło bez szwanku. Policja bada obecnie czy nie doszło do zaniedbań ze strony rodziców.

Do zdarzenia doszło późnym wieczorem, w sobotę 11 lipca.

Poszukiwana puma wraz z właścicielem. Ujawniono porażające fakty nt. całej sprawy, możliwe, że zwierze się męczyPoszukiwana puma wraz z właścicielem. Ujawniono porażające fakty nt. całej sprawy, możliwe, że zwierze się męczyCzytaj dalej

Olsztyn: dziecko wypadło z okna

W tym przypadku z pewnością można mówić o prawdziwym cudzie. Roczne dziecko wypadło z okna na 4 piętrze kamienicy, otarło się o śmierć i...wyszło zupełnie niemal bez żadnych obrażeń.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Zaskakująca wpadka na żywo w RMF FM. Dziennikarz był przekonany, że nikt go nie słyszy, a wciąż pozostawał na antenie
2. Znamy pierwsze dane o frekwencji. Do godziny 12 na wybory poszło rekordowo dużo Polaków

Policja relacjonuje, że kiedy na miejscu zjawiła się karetka, chłopiec płakał, co ratownicy odebrali jako bardzo dobry objaw w tej sytuacji. Medycy byli w stanie nawiązać z dzieckiem kontakt, a po przewiezieniu do szpitala okazało się, że niemowlak nie ma żadnych obrażeń poza drobnymi otarciami.

Funkcjonariusze po przyjeździe na miejsce skontrolowali rodziców pod kątem alkoholu w wydychanym powietrzu. Badanie wykazało, że byli trzeźwi. Policjanci prowadzą teraz działania w celu wyjaśnienia, czy rodzice we właściwy sposób sprawowali opiekę nad dzieckiem. Zgodnie z art. 106 Kodeksu wykroczeń "Kto, mając obowiązek opieki lub nadzoru nad małoletnim do lat 7 albo nad inną osobą niezdolną rozpoznać lub obronić się przed niebezpieczeństwem, dopuszcza do jej przebywania w okolicznościach niebezpiecznych dla zdrowia człowieka, podlega karze grzywny albo karze nagany.".

ZOBACZ TAKŻE:

Źródło: wp.pl

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News