Olga Tokarczuk. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTERŹródło: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 26 Stycznia 2020

Bandyci mieli splądrować mieszkanie Olgi Tokarczuk. Niepokojąca relacja sąsiadki

Olga Tokarczuk miała paść ofiarą złodziei. Media informują, że w nocy z soboty na niedzielę bandyci włamali się do mieszkania noblistki. Pisarka, w przeciwieństwie do swojej sąsiadki, nie zabrała jeszcze głosu w sprawie.

Media donoszą, że ubiegłej nocy złodzieje wdarli się do należącego do Olgi Tokarczuk mieszkania na wrocławskich Krzykach. Policja otrzymała zgłoszenie przed północą. Funkcjonariusze potwierdzają, że doszło do włamania, choć nie ujawnili danych właściciela.

Andrzej Duda dał popis na forum międzynarodowym. Nie będzie zadowolony z nagrania, które podbija internetAndrzej Duda dał popis na forum międzynarodowym. Nie będzie zadowolony z nagrania, które podbija internetCzytaj dalej

- Działania policji były prowadzone dwutorowo. Funkcjonariusze z KMP Wrocław prowadzili oględziny i zabezpieczyli ślady. Na miejscu była też policja kryminalna, która zajęła się typowaniem podejrzanych - przekazał st. sierż. Krzysztof Marcjan.

Ze wstępnych informacji wynika, że złodzieje wykradli pieniądze w różnych walutach. Policja szacuje straty.

Olga Tokarczuk okradziona

Fakt iż mieszkanie należy do noblistki, potwierdziła jej sąsiadka.Przy okazji, na łamach "Faktu" zrelacjonowała również przebieg włamania. Twierdzi jednak, że zdarzenie miało miejsce we wcześniejszych godzinach. Jej słowa są bardzo niepokojące - zasugerowała, że mieszkańcy już wcześniej byli obserwowani.

- Do włamania miało dojść w sobotę około godz. 15.30. Gotowałam wtedy obiad, nic nie słyszałam. To szokujące, że złodzieje weszli w biały dzień. Musieli nas obserwować, bo w mieszkaniu Olgi cały czas jest rodzina. Wtedy akurat wyjechali i stało puste. Jesteśmy zszokowani - mówiła kobieta.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Możesz otrzymać większy zwrot podatku. Wystarczy w deklaracji ująć jedną rzecz

2. Student musi zostać w szpitalu, dwójka wychodzi. Uciekali z chińskiego Wuhan

3. Niewyobrażalnie skrzywdził swojego psa. Sąsiedzi zamiast zareagować, zachowali się haniebnie

4. Beata Tadla mocno o Danucie Holeckiej. Musiało boleć

5. Czego boi się Tadeusz Rydzyk? Dziennikarze zwrócili uwagę na jeden szczegół

6. Do sieci wyciekło wstrząsające nagranie ze szpitala w Wuhan. Widać na nim objawy 2019-nCoV, włos jeży się na głowie

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News