Ola Żebrowska w pięknym wyznaniu. youtube.com/tvnplŹródło: youtube.com/tvnpl
Wszystkie wideo autora Paweł Sekmistrz
Autor Paweł Sekmistrz - 24 Listopada 2020

Żona Żebrowskiego o poronionych ciążach. "Nie przyszło mi do głowy, żeby organizować jakikolwiek pochówek"

Ola Żebrowska jakiś czas temu zwierzyła się swoim fanom na Instagramie, że kilka razy poroniła ciążę. Teraz, w rozmowie z "Wysokimi obcasami" postanowiła nieco rozszerzyć swoje wyznanie. Żona Michała Żebrowskiego w dający do myślenia sposób opisuje trudną sytuacje, z jakimi się zmagała.

Ola Żebrowska opowiedziała w rozmowie z "Wysokimi obcasami" o swoich poronieniach. Z niezwykle wzruszającej rozmowy dowiedzieć mogliśmy się co przeżywa kobieta, która zmaga się z tak trudną życiową sytuacją.

Meghan Markle poroniła dziecko. Informacja wstrząsnęła zagranicznymi mediamiMeghan Markle poroniła dziecko. Informacja wstrząsnęła zagranicznymi mediamiCzytaj dalej

Ola Żebrowska dzieli się swoim doświadczeniem

Żona popularnego aktora, Michała Żebrowskiego to jedna z nielicznych przedstawicielek życia publicznego, które postanowiły poruszyć niezwykle bolesny temat dotyczący utraty ciąży. Jakiś czas temu obserwatorzy jej konta na Instagramie mogli spotkać się z cudownym świadectwem, jakie opublikowała w swoich mediach społecznościowych. 

- Są takie sprawy, o których nie da się mówić od razu, o innych nie chce się mówić wcale. „Nieudane” ciąże to temat, o którym rozmawia się ciężko - nawet z najbliższymi. Sama mam kilka takich za sobą - poronienia i na dokładkę ciążę pozamaciczną pod koniec zeszłych wakacji. Oprócz wsparcia kochającej rodziny (i pizzy przemycanej do szpitala przez moje siostry), jedna z rzeczy, które najbardziej podnosiły mnie wtedy na duchu, to świadomość, że tak wiele kobiet ma za sobą podobne historie. Dzieląc się swoimi przeżyciami - dodają innym otuchy i siły. - pisała wówczas Ola Żebrowska. 

Małżeństwo Żebrowskich cieszy się obecnie trójką synów: 10-letnim Franciszkiem, 7-letnim Henrykiem i 3-miesięcznym Feliksem. Okazuje się jednak, że Ola Żebrowska była w ciąży znacznie więcej razy. Żona znanego aktora poroniła w 4 przypadkach.

W rozmowie z "Wysokimi obcasami" Ola Żebrowska postanowiła podzielić się swoim doświadczeniem w tym temacie. W niezwykle poruszającej rozmowie opowiada o swoich odczuciach dotyczących tych niezwykle trudnych dla każdej matki wydarzeń. 

Wzruszające wyznanie 

W rozmowie z "Wysokimi obcasami" Ola Żebrowska podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat jej doświadczeń dotyczących utraty ciąży. Opowiadała o tym, jak ciężko było jej poinformować o tym męża, gdy ten odbierał już gratulacje od jednego z fanów, który podobnie jak on, oczekiwał w poczekalni na dobre wieści.

Paulina Młynarska nie wytrzymała. Jest wstrząśnięta zachowaniem Piróga i Wolińskiego: Paulina Młynarska nie wytrzymała. Jest wstrząśnięta zachowaniem Piróga i Wolińskiego: "Przeproście i******i"Czytaj dalej

- (...) Z czerwonymi oczami starałam się uśmiechać, żeby nikt się nie domyślił, co się stało. Pamiętam, że jakaś pielęgniarka się nad nami wtedy zlitowała i wzięła nas do oddzielnego pokoju. - wspominała Ola Żebrowska. 

DZISIAJ GRZEJE:
1. TVP dostała 4,8 miliarda złotych z budżetu państwa. Inne państwowe spółki mogą tylko pomarzyć o takich pieniądzach
2. Dokładnie 23 listopada Biedronka wprowadziła nowy asortyment. Podczas zimy sprawdzi się doskonale
3. Rzecznik policji: Funkcjonariusze nie wiedzieli, że zatrzymują dziennikarkę. Tymczasem na zdjęciach widać coś innego

Niezwykle dramatycznym momentem w życiu matki, które utraciła ciążę jest sytuacja, w której pytana jest o ewentualny pochówek dziecka. W rozmowie z "Wysokimi obcasami" Ola Żebrowska przyznała, że zrezygnowała z takiego pogrzebu. 

- Nie przyszło mi do głowy, żeby organizować jakikolwiek pochówek. Nie dlatego, że to był 'tylko' płód, po prostu to był dla mnie jedyny ratunek, żeby spojrzeć na to z bardziej medycznej strony, szybciej zapomnieć i się z tym pogodzić. - powiedziała żona Michała Żebrowskiego. 

Niezwykłe świadectwo Oli Żebrowskiej jest ogromnym wsparciem dla kobiet, które również dziś zmagają się z podobnymi problemami. Odwaga, która skłoniła ją do podjęcia tego tematu publicznie jest zdumiewająca i godna podziwu. 

Zdjęcie wyróżniające to screen fragmentu programu "Dzień dobry TVN" dostępny na kanale YouTube TVN PL - "Tak wygląda miłość według Żebrowskich [Dzień dobry]" (youtube.com/tvnpl)

źródło: radiozet.pl, dziendobry.tvn.pl, instagram.com/olazebrowska

Edyta Górniak odwraca kota ogonem? Teraz twierdzi, że koronawirus istnieje, a wszystko zwala na manipulację medialnąEdyta Górniak odwraca kota ogonem? Teraz twierdzi, że koronawirus istnieje, a wszystko zwala na manipulację medialnąCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Jeden błąd podczas imprezy zakończył się tragedią. Nie żyje 7 osób
  2. Sałatka nie musi być nudna. Połącz ziemniaki, boczek oraz ogórki kiszone i delektuj się boskim smakiem
  3. Szczegóły tajnego pogrzebu Henryka Gulbinowicza. Na grobie nietypowy wieniec
  4. "Pokaż, że masz jaja". Ostre słowa w stronę Przemysława Czarnka na antenie Polsat News
  5. "Uważaj na głowę". Niesamowita inicjatywa Szpitala Klinicznego w Krakowie
  6. Minister zdrowia mówi o trzeciej fali epidemii w Polsce. Apeluje do Polaków ws. ferii
  7. Do Polski przyleciał tajemniczy samolot z Wuhan. Ujawniono cel podróży