Odkrycie. North Eastern Federal University in YakutskŹródło: North Eastern Federal University in Yakutsk
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 15 Września 2020

Przerażające odkrycie. Odnaleziono szczątki bestii sprzed 40 tys. lat

Sensacyjne odkrycie w Rosji. Pasterze reniferów znaleźli szczątki bestii, która żyła w czasach epoki lodowcowej. Doskonale zachowane zwłoki mogą liczyć nawet 40 tysięcy lat. Jest to pierwsze znalezisko tego typu.

Niesamowitego odkrycia dokonali pasterze na Wyspach Lachowskich, należących do części archipelagu Wysp Nowej Syberii. Zwłoki najprawdopodobniej należą do niedźwiedzia jaskiniowego.

Tadeusz Rydzyk nie mógł się spodziewać podobnego ciosu. Nadchodzi wielki konfliktTadeusz Rydzyk nie mógł się spodziewać podobnego ciosu. Nadchodzi wielki konfliktCzytaj dalej

Niesamowite odkrycie w Rosji

Szczątki niedźwiedzia pochodzą z czasów epoki lodowcowej. To pierwszy przypadek odkrycia tego gatunku w prawie nienaruszonym stanie. Znalezisko znajdowało się na północy Rosji w okolicach Wysp Lachowskich. Bestia mogła żyć nawet 39,5 tys. lat temu. To pierwszy okaz, w którym udało się wyodrębnić tkankę miękką. Wcześniej naukowcom udało się znaleźć jedynie kości zwierzęcia. To kolejne odkrycie, którego udało się dokonać po stopnieniu wielkiej zmarzliny na Syberii.

RMF FM: Nagły, niebezpieczny wypadek. Pod ziemią byli ludzie, na miejsce ruszył śmigłowiecRMF FM: Nagły, niebezpieczny wypadek. Pod ziemią byli ludzie, na miejsce ruszył śmigłowiecCzytaj dalej

Niedźwiedź jaskiniowy wymarł 15 tys. lat temu

„Dziś jest to pierwsze i jedynie znalezisko tego typu – cała tusza niedźwiedzia z tkankami miękkimi. Jest całkowicie zakonserwowana, ze wszystkimi narządami wewnętrznymi na miejscu, nawet nosem” – potwierdziła Lena Grigorieva, rosyjska naukowiec.

DZISIAJ GRZEJE: 1. "Wiadomości" TVP znów bezstronnie? Promują Kurskiego, mocne słowa na wizji: "My nie jesteśmy, aby się cokolwiek opłacało"
2. Przy następnej wizycie w McDonald's zamów niestandardowe frytki. Wystarczy poprosić o 1 rzecz, niebywała różnica w smaku

Niedźwiedź jaskiniowy należy do prehistorycznych gatunków, które wymarły prawie 15 tys. lat temu. Znaleziony okaz może liczyć od 22 do 39,5 tys. lat. Pierwsze zdjęcia odkrycia opublikował Północno-Wschodni Federalny Uniwersytet w Jakucku.

Rząd rozda kolejne pieniądze, można dostać nawet 1,5 tys. zł. Jest jeden warunekRząd rozda kolejne pieniądze, można dostać nawet 1,5 tys. zł. Jest jeden warunekCzytaj dalej


Źródło: [o2.pl]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wybierasz się na grzybobranie? Zamiast z koszem borowików możesz wrócić do domu z surową karą
  2. Będzie nowe obostrzenie dla wszystkich Polaków. Decyzja ma zapaść na dniach
  3. Rafał Trzaskowski zaszalał w klubie, do sieci wyciekło nagranie. Zaskoczeni?
  4. TVN przekazał przykre informacje. Nie żyje ceniony dziennikarz
  5. Pomóż znaleźć właściciela. Agresywne psy zabiły jamniczka, tragiczne zdarzenie w Krakowie
  6. Dlaczego nie wolno trzymać nóg na desce rozdzielczej? Zdjęcia po wypadku

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News