Tom Long przegrał walkę z nowotworem. https://www.instagram.com/p/B68KKLTHeTI/Źródło: https://www.instagram.com/p/B68KKLTHeTI/
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 6 Stycznia 2020

Fani pogrążeni w żałobie. Nowotwór wygrał, nie żyje uwielbiany aktor

Nowotwór, z którym od 2012 roku zmagał się Tom Long, okazał się niemożliwy do pokonania. O okolicznościach śmierci aktora poinformowała żona aktora.

O śmierci Longa donosi australijski "The Sydney Morning Herald". Aktor odszedł 4 stycznia. Meżczyzna od 2012 walczył z nowotworem szpiku kostnego. O chorobie dowiedział się po tym, jak zasłabł na scenie.

Rebecca Flaming, żona zmarłego aktora, poinformowała media, że Tom Long spędził swoje ostatnie dni w domu, ciesząc się obecnością bliskich i, zdaniem kobiety, pogodzony z własnym losem. Podziękowała również za wsparcie okazywane na przestrzeni lat jej mężowi. Na instagramie należącym do Longa możemy przeczytać prawdziwie wzruszające słowa. "Na zawsze będzie naszym nauczycielem", czytamy w poście napisanych przez żonę zmarłego.

Druzgocący skład polskiego mięsa. Raport nie pozostawia wątpliwościDruzgocący skład polskiego mięsa. Raport nie pozostawia wątpliwościCzytaj dalej

Nowotwór okazał się silniejszy

Bezpośrednią przyczyną śmierci było zapalenie mózgu. Aktor znany z takich produkcji jak "Świat na talerzu", "Partnerska rozgrywka", "SeaChange" czy "Young Lions" od lat zmagał się ze szpiczakiem młodym, nazywanym również chorobą Kahlera. Od czasu, gdy Long dowiedział się, że jest śmiertelni chory, szukał przeróżnych metod leczenia. Aktor miał brać udział również w eksperymentalnej terapii w USA.

Tom Long urodził się w Stanach Zjednoczonych. Zadebiutował przed kamerą, mając 24 lata, gdy na stałe osiedlił się w Australii. Był absolewentem prestiżowej australisjkiej uczelni National Institute of Dramatic Art w Kensington.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Wchodzą nowe przepisy. Wymagane jest dodatkowe wyposażenie aut

2. Domowe sposoby na złogi w jelitach. W naszym organizmie może być ich nawet 15 kilogramów

3. Czy Rydzyk jest księdzem? Wszystkie tajemnice słynnego redemptorysty

4. Czy Szpak jest sojusznikiem środowiska LGBT? Znamienne zdjęcie z rodziną

5. Czy Donald Trump przeczytał „Sztukę wojny”?

6. Media Tadeusza Rydzyka ostro krytykują TVP. Poszło o jedną z gwiazd imprezy sylwestrowej, porażający powód ataku

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News