Nowotwór zaatakował 21-latkę. Ruszyła zbiórka na pomoc dla Justyny.. siepomaga.plŹródło: siepomaga.pl
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 8 Lipca 2020

Zostały dwa tygodnie na uratowanie życia Justyny. "W chwili, kiedy czytasz te słowa, dla Justyny nie ma już szans na leczenie w Polsce"

Nowotwór dla wielu osób jest wyrokiem, od którego nie ma odwołania. Życie 21-letniej Justyny, która walczy z guzem mózgu, nadal można jednak uratować. Konieczny jest niestety niezwykle kosztowny zabieg. Internetową zbiórkę na rzecz młodej dziewczyny wsparło już przeszło 4 tys. osób.

"Czy dwa tygodnie wystarczą, by ocalić młode życie? Pół miliona złotych kosztuje ostatnia szansa Justyny! Operacja w Hannoverze musi się odbyć jak najszybciej. Guz w mózgu Justyny zaatakował już 4 razy. W chwili, kiedy czytasz te słowa, dla Justyny nie ma już szans na leczenie w Polsce!", czytamy w opisie internetowej zbiórki, w trakcie której udało się już zebrać ponad 225 tys. zł.

Czy zostanie wprowadzony podatek od osób, które nie posiadają dzieci? Zdecydowana reakcja Andrzeja DudyCzy zostanie wprowadzony podatek od osób, które nie posiadają dzieci? Zdecydowana reakcja Andrzeja DudyCzytaj dalej

Nowotwór zaatakował Justynę

Justyna od 4 lat walczy ze złośliwym guzem mózgu. Mimo że Polscy lekarzy byli zmuszeni bezradnie rozłożyć ręce, 21-latka nie zamierza się poddawać. Dziewczyna oraz jej bliscy postanowili szukać ratunku za granicą. Usługi kliniki w Hannoverze, której specjaliści oferują Justynie szansę naj powrót do zdrowia, nie należą jednak do najtańszych. Dwie operacje neurochirurgiczne kosztować będą niemal pół miliona złotych.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Beata Kozidrak opublikowała emocjonalne nagranie. "Proszę, błagam"
2. Prawdziwa tragedia. Są ofiary i wielu rannych. Na popularnym w Europie szlaku rozegrał się dramat

Młoda dziewczyna walczy z chorobą od 17. roku życia. "1 września zamiast do szkoły na rozpoczęcie roku, trafiłam na stół operacyjny. Już wtedy lekarze nie mieli złudzeń, że guz, który wycięli, jest złośliwy!" czytamy w opisie zbiórki opublikowanej w serwisie siepomaga.pl. 21-latka wielokrotnie musiała zwalczyć powrót bezlitosnego guza. Nadal nie ma zamiaru się jednak poddawać.

"Mam dopiero 21 lat, a już tak mało czasu, by walczyć o życie. Błagam was o ratunek, bez którego przyjdzie po mnie śmierć. Głowa to nie książka, żeby można było ją ciągle otwierać. To moja ostatnia szansa, dlatego nie chcę i nie mogę jej zmarnować", pisze Justyna. Czas mija jednak bardzo szybko. Na zebranie pół miliona złotych pozostało już tylko 13 dni.

Wszystkie osoby, które zechciałyby wspomóc dziewczynę w walce z chorobą, mogą dokonać tego, klikając na ten LINK i wpłacając dowolną kwotę. "Zegar już tyka… Pomóż mi", apeluje pełna woli życia 21-latka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Duda w końcu wyjawił, co dla bezdzietnych osób po 26 roku życia. Zadowoleni?
  2. Armagedon nad Zegrzem, miasto wysyła ostrzeżenie. Tłumy ludzi ruszyły nad wodę, trudno jest wyjechać
  3. Pies uratował mieszkańców całego domu jednorodzinnego w Nowej Soli. Niezwykła historia
  4. Agata Duda pojawia się w amerykańskim spocie. O co chodzi?
  5. TVP odpowiedziało na zarzuty czytania z promptera przez Andrzeja Dudę podczas debaty prezydenckiej. Będziecie zdumieni
  6. Ufo nad Japonią? Rząd kraju nie ma pojęcia czym jest tajemniczy obiekt

Źródło: siepomaga.pl