Noworodek z Wietnamu przyszedł na świat i wzbudził sensację za sprawą tego, co trzymał w rączce.. facebook.com/khoasan2BVDKQTŹródło: facebook.com/khoasan2BVDKQT
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 7 Lipca 2020

Noworodek przyszedł na świat trzymając w dłoni przedmiot. Nieprawdopodobne zdarzenie

Noworodek z Wietnamu przyszedł na świat i wzbudził sensację za sprawą tego, co trzymał w rączce. Była to spirala domaciczna, stosowana przez jego mamę jako forma antykoncepcji. Jak się okazuje, nie przeszkodziła ona dziecku w niczym. Personel szpitala i rodzice byli zdumieni, a zdjęcia malucha stały się hitem w sieci. O tej niecodziennej sprawie informuje Fakt.

Noworodkowi urodzonemu w Wietnamie najwidoczniej bardzo zależało, żeby przyjść na świat. Pokonał przeszkodę w postaci antykoncepcji - spirali domacicznej, a następnie urodził się z nią w rączce. Personel szpitala i rodzice malucha byli zaskoczeni, a jego zdjęcia z porodówki szybko obiegły internet.

Mało kto zauważył. Trzaskowski podczas debaty nagle przerwał i zerwał się do dziennikarkiMało kto zauważył. Trzaskowski podczas debaty nagle przerwał i zerwał się do dziennikarkiCzytaj dalej

Noworodek z Wietnamu wzbudził sensację za sprawą tego, co trzymał w rączce po przyjściu na świat

Nie jest codziennym zjawiskiem, że noworodek przychodząc na świat ma przy sobie jakąś rzecz. Przypadek, w którym trzyma ją w dłoni, szczególnie zdumiewa. Jak się okazało, tajemniczym przedmiotem trzymanym w rączce przez maluszka tuż po porodzie była spirala domaciczna. Jego 34-letnia mama założyła ją dwa lata temu jako metodę antykoncepcji, w celu uniknięcia niechcianej ciąży. Jednak, jak widać, coś poszło nie tak, antykoncepcja zawiodła i na świecie zawitał nowy człowiek. Pod wrażeniem tej niecodziennej sytuacji i dzielnego noworodka jest niemal cały świat, gdyż zdjęcia z porodówki obiegły media i sieć, docierając do wielu zakątków świata.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Ksiądz Natanek znów odleciał, chce zbierać po 10 zł za brak krawata. "Jest tu któraś pani w portkach?" - śmiejąc się, zapytał podczas kazania
2. Tragedia w Ustroniu Morskim. Czarny scenariusz się spełnił, 19-latek nie żyje

- Ten maluch jest bardzo odważny! Pokonał antykoncepcję matki, by dołączyć do nas na tym ziemskim padole. Niesamowite! - czytamy we wpisie szpitala w Haiphong w Wietnamie na Facebooku, w opisie do niezwykłego zdjęcia noworodka urodzonego z przedmiotem w rączce.

Wyjątkowe zdjęcia zostały zrobione tuż po porodzie, ich autorem jest położnik medyczny. - Uznałem, że to ciekawe, co to dziecko trzymało w rączce. Nie spodziewałem się jednak, że fotografie obejdą cały świat - przekazał lokalnym mediom położnik Tran Viet Phuong i zapewnił, że dziecko jest w pełni zdrowe.

facebook.com/khoasan2BVDKQT

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Już nie tylko pouczenie, a mandat do 500 zł. Wjazd bez uprawnienia do jednej ze stref może słono kosztować
  2. Ogromny rój pszczół w restauracji. Czegoś takiego nigdy nie widzieliście
  3. Wrzuciła niemowlę do wody, wszystko się nagrało. W sieci zawrzało, internauci oburzeni zachowaniem kobiety
  4. Policja rusza na kontrole. Już ponad 13 tys mandatów, mogą złapać każdego
  5. Zobaczył siebie w Wiadomościach TVP. "Nawet nie znają mojego miejsca pracy"
  6. Wielka Brytania rezygnuje z sieci 5G od chińskiego giganta

Źródło: Fakt

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News