Nokia 3310. Wikimedia/Santeri ViinamäkiŹródło: Wikimedia/Santeri Viinamäki
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 12 Września 2020

Kto z was miał lub pamięta kultową Nokię 3310? Niedawno obchodziła okrągłe urodziny, trudno uwierzyć, które to już

Nokia 3310 obchodziła niedawno ważny dzień. Słynny już telefon znalazł się w ręku wielu z was. Komórka cieszy się niebywałą popularnością. Niedawno minęło 20 lat od wydania modelu do powszechnego obrotu. Młode pokolenie może już nie pamiętać frajdy, jaką sprawiało urządzenie.

Wraz z upływem czasu obserwujemy drastyczny postęp technologiczny. Nieustannie docierają do nas informacje o nowych komputerach, laptopach, czy też telefonach. Młodzież wychowuje się nowoczesnym sprzęcie, co niesie też najróżeniejsze zagrożenia. Rozwój mediów społecznosciowych doprowadził do powstania zjawiska cyberprzemocy. Wielu z nas korzysta z platform takich jak Instagram, Facebook, Twitter lub LinkedIn. Wcześniej komunikowaliśmy się jedynie za pośrednictwem Naszej Klasy.

Fani są zdruzgotani. Z TVN znika kultowa postać, zarząd był bezdusznyFani są zdruzgotani. Z TVN znika kultowa postać, zarząd był bezdusznyCzytaj dalej

Nokia 3310 obchodzi 20 urodziny. Pamiętacie słynny już telefon?

Jeszcze do niedawna jednym z najlepszych prezentów urodzinowych była właśnie Nokia 3310. Telefon charakteryzował się solidną baterią oraz wytrzymałością. W dobie komórek dotykowych, Nokia 3310 odeszła do lamusa. Model ten jednak wszedł do naszej kultury. Jest też tematem wielu śmiesznych grafik oraz filmików. Dla wielu z nas urządzenie to było jednym z pierwszych telefonów, z których korzystaliśmy. Dla młodzieży zaś jest to już element historii.

14-latki szukała cała Polska, właśnie znaleziono ją w przerażającym miejscu. Jedzie do niej rodzina, straszne przypuszczenia14-latki szukała cała Polska, właśnie znaleziono ją w przerażającym miejscu. Jedzie do niej rodzina, straszne przypuszczeniaCzytaj dalej

Rozwój techonologii niesie za sobą wiele wątpliwości oraz kontrowersji. W debacie publicznej osoby dorosłe często wskazują, że życie bez dostępu do mediów społecznościowych było czymś bezcennym. W dzisiejszych czasach możemy obserwować nawet 3-latków, którzy potrafią już obsługiwać tablety. Nokia 3310 dla wielu była niezastąpiona. Trzeba jednak przyznać, że wspomnień o zabawach na trzepaku lub innych gier zespołowych, nie zastąpi nawet najlepsza aplikacja lub telefon.

DZISIAJ GRZEJE:
1. "Wiadomości" TVP znów bezstronnie? Promują Kurskiego, mocne słowa na wizji: "My nie jesteśmy, aby się cokolwiek opłacało"
2. Niewybaczalne błędy podczas pieczenia ciasta drożdżowego. Przez nie ciasto nie rośnie

Nokia 3310 była jednym z pierwszych telefonów. Charakterystyczny dzwonek może kojarzyć się z beztroskim okresem dzieciństwa lub wczesnej dorosłości. Pamiętacie frajdę z zabawy dawnym urządzeniem? Może woleliście komórki z rozkładaną klapką lub wysuwaną klawiaturą?

Gdzie zniknęła Beata Tyszkiewicz? Znamy komentarz córki, fani mogą być zasmuceniGdzie zniknęła Beata Tyszkiewicz? Znamy komentarz córki, fani mogą być zasmuceniCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kolejny podatek idzie w górę. Uda się go uniknąć tylko nielicznym
  2. Chcieli zniszczyć dokumenty na dwa dni przed awarią Czajki. Mamy odpowiedź MPWiK
  3. Jarosław Kaczyński oszukał wyborców? Nici z obietnicy podwyżek
  4. TVN przekazał przykre informacje. Nie żyje ceniony dziennikarz
  5. Pomóż znaleźć właściciela. Agresywne psy zabiły jamniczka, tragiczne zdarzenie w Krakowie
  6. Mandat na ponad 2 miliony złotych? Rekordziście grozi również więzienie

Źrodło: [RMF FM/Lwówek na Sygnale]

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News