Niemowlę nie żyje. (Zdj. Il. ) ; Pixabay/Markus SpiskeŹródło: (Zdj. Il. ) ; Pixabay/Markus Spiske
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 23 Lipca 2020

Rodzice wykończyli niemowlę, maleństwo zmarło. Niewyobrażalna tragedia w jednym z polskich miast

Niemowlę nie żyje, mimo pilnej reakcji pogotowia ratunkowego. Miesięczny chłopiec trafił na oddział szpitalny w wyjątkowo ciężkim stanie. Rodzice mogli w niewyobrażalny sposób maltretować swoją pociechę. Lekarzom nie udało się uratować dziecka.

W ostatnich dniach doszło do wyjątkowo niepokojących wydarzeń. Portal O2.pl przekazał informacje w sprawie śmierci miesięcznego chłopca. Zmarł on w trakcie akcji ratunkowej. Medycy, którzy zostali wezwani do dziecka, nie byli w stanie przywrócić jego funkcji życiowych. O przemocy, z którą mogła spotkać się bezbronna pociecha, niezwołcznie zawiadomiono organy ścigania. Obecnie trwa śledztwo, które ma ustalić, czy rodzice znęcali się nad niemowlęciem.

Prawda o 500 plus wyszła na jaw. Eksperci nie mają najmniejszych wątpliwości, pokazali dowodyPrawda o 500 plus wyszła na jaw. Eksperci nie mają najmniejszych wątpliwości, pokazali dowodyCzytaj dalej

Niemowlę nie żyje, mimo natychmiastowej reakcji służb ratunkowych

Z podjętych przez służby czynności wyjaśniających wiemy, że pogotowie najprawdopodobniej wezwali rodzice dziecka. Polska Agencja Prasowa wyjaśnia jednak, że w wyniku wnikliwych badań odkryto na ciele maleństwa obrażenia. Mogły one świadczyć o przemocy fizycznej ze strony rodziców. W Rudzie Śląskiej trwa dochodzenie w sprawie przestępstw, których mogli dopuścić się opiekunowie nieżyjącego niemowlaka.  

Człowiek Kaczyńskiego publicznie obraził miliony Polek i Polaków. Zadziwiające sceny w programie na żywo w TVNCzłowiek Kaczyńskiego publicznie obraził miliony Polek i Polaków. Zadziwiające sceny w programie na żywo w TVNCzytaj dalej

Swoje oświadczenie w tej sprawie wydał przedstawiciel policji. W rozmowie z Polską Agencją Prasową ujawnił niepokojące fakty, w sprawie tragedii. - Chłopiec mógł być ofiarą przemocy, dlatego zatrzymaliśmy jego rodziców celem wyjaśnienia tej sprawy. Ich drugie dziecko - 14-miesięczna dziewczynka - również została przewieziona do szpitala, celem zbadania, czy w stosunku do niej również nie dochodziło do przemocy - funkcjonariusz Arkadiusz Ciozak dla "PAP".

DZISIAJ GRZEJE: 1. Śmierć w rodzinie Wałęsów przyszła nagle, bez ostrzeżenia. Śledczy ustalili czy popełnił samobójstwo
2. Rodzinie na środku autostrady zepsuł się samochód. To co zrobili później zakrawa na żarty (WIDEO)
3. Emerycie, znamy już kwotę czternastej emerytury. Uśmiech na Twojej twarzy gwarantowany

Niemowlę nie żyje, mimo działań podjętych przez mydyków. Polska Agencja Prasowa informuje, że lekarze z Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach przez kilka godzin reanimowali oraz obserwowali pociechę na oddziale intensywnej terapii. Okazało się, że miesięczny chłopiec miał też siostrę. 14-miesięczna dziewczynka również trafiła do szpitala. Specjaliści chcą przebadać dziecko pod kątem przemocy fizycznej.  

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Komitet Trzaskowskiego oficjalnie domaga się powtórzenia wyborów
  2. Były minister został zatrzymany. Śledztwo w toku, niespodziewany przebieg akcji
  3. Pitbull ma szczeniaki z husky. Ich wygląd zwala z nóg, wybuchowa mieszanka zachwyca i poraża jednocześnie, niesamowite
  4. Miał koronawirusa i poszedł na zakupy. Sąd wymierzył 60-latkowi surową karę
  5. Cała rodzina spała w namiocie. Nagle rozpoczął się koszmar, na oczach dziecka było o krok od tragedii

Źródło: [O2.pl/PAP]