Niemcy: znaleziono ciało Polki w śpiworze na chodniku Berlina.. Wikipedia
Źródło: Wikipedia
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 17 Lutego 2020

Ciało Polki znalezione w śpiworze. Chcieli ją zakopać na placu zabaw

Niemcy: na chodniku znaleziono ciało Polki w śpiworze. Do makabrycznej zbrodni doszło w Berlinie. Ciało prawdopodobnie miało zostać zakopane na pobliskim placu zabaw, gdyż został na nim wykopany głęboki dół, przeznaczony jak można przypuszczać właśnie w tym celu. Jak podaje "Fakt", powołując się na zagraniczne media, do zdarzenia doszło w poniedziałek 10 lutego w dzielnicy Berlin-Mitte. Podejrzani zostali aresztowani.

To morderstwo wstrząsnęło mieszkańcami Berlina. Do zdarzenia doszło w poniedziałek 10 lutego. Na chodniku w leżącym na nim śpiworze znaleziono zwłoki kobiety pochodzącej z Polski. Jak relacjonują niemieckie media, berlińska policja tego dnia otrzymała zgłoszenie dotyczące dwóch mężczyzn, którzy mieli niepokojąco dziwnie się zachowywać i "dziwnie obchodzić się ze śpiworem" - donosi fakt.pl. Policję powiadomił jeden z przechodniów, który w godzinach późnych wieczornych pojawił się w tej okolicy i zauważył podejrzanych mężczyzn.

12-latek nie żyje. Na telefonach dziadków znaleziono nagrania12-latek nie żyje. Na telefonach dziadków znaleziono nagraniaCzytaj dalej

Niemcy: ciało 53-letniej Polki znalezione w śpiworze, leżącym na berlińskim chodniku. Sprawcy zatrzymani

Funkcjonariusze, zaraz po przybyciu na miejsce, zauważyli leżący na chodniku, podejrzanie wyglądający śpiwór. Widok, jaki zastali zaglądając do jego środka był makabryczny. Okazało się, że w środku znajdują się zwłoki 53-letniej kobiety. Jak ustaliła policja, 53-latka została zamordowana i była obywatelką Polski.

Policja ponadto dokonała szokującego odkrycia. Na pobliskim Placu Zabaw mężczyźni wcześniej wykopali głęboki dół, który najprawdopodobniej miał być przeznaczony na zakopaniu w nim ciała ofiary.

Zamordowana kobieta była osobą bezdomną. Mieszkała w jednym z pustostanów - informuje "Fakt".

Mężczyźni zostali zatrzymani przez policję i osadzeni w areszcie. Okazali się nimi Polacy, w wieku 42 i 35 lat. Motyw zabójstwa pozostaje nieznany.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Medalowe szanse polskich skoczków rosną. Reprezentacja ma tajną broń

2. Sztorm rzucał nim jak szmacianą lalką. Podniebny kolos miał ogromne kłopoty [FILM]

3. Autobus grozy woził dzieci po Polsce. O krok od tragedii

4. Nie żyje twórca kultowego "Czterdziestolatka" i "Wojny domowej". Dziś w nocy, w wieku 87 lat zmarł Jerzy Gruza

5. Suczka przebywała na bogato urządzonej posesji. Zmarła przez zaniedbanie właścicielki, która chciała się zemścić

6. Sztorm wyrzucił na brzeg statek widmo. Władze apelują, by nikt się nie zbliżał