. Flickr
Źródło: Flickr
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 17 Stycznia 2020

W wieku zaledwie 45 lat, w wyniku nagłej choroby zmarł wiceszef MSWiA. Nie żyje Zbigniew Rau

Nie żyje współzałożyciel Polskiej Platformy Bezpieczeństwa Wewnętrznego i wiceszef Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w rządzie Jarosława Kaczyńskiego. Zbigniew Rau miał zaledwie 45 lat.

O jego śmierci poinformował asystent Michał Laskowski-Szofer. Zbigniew Rau mimo młodego wieku miał na swoim koncie wiele osiągnięć. To on założył, mającą na celu łączenie naukowców i sędziów ze służbami, Polską Platformę Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Był policjantem i nauczycielem akademickim.

TVP znalazło haczyk na WOŚP. Poszło o pole dance na oczach dzieciTVP znalazło haczyk na WOŚP. Poszło o pole dance na oczach dzieciCzytaj dalej

Nie żyje Zbigniew Rau

Rau uzyskał na wydziale prawa Uniwersytetu w Białymstoku stopień doktora nauk prawnych. Jego praca dotyczyła zwalczania przestępczości zorganizowanej.

Był również pełnomocnikiem komendanta wojewódzkiego Policji w Poznaniu ds. zarządzania jakością. Zostanie pochowany 21 stycznia w tymże mieście. Zmarł na skutek nagłej choroby w nowotomyskim szpitalu.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Poczta Polska pilnie ostrzega swoich klientów. Wielu może paść ofiarą oszustwa

2. W Australii w końcu spadł deszcz. Niestety eksperci przed nim ostrzegają, może być jeszcze gorzej

3. Mieszkasz w Warszawie? Lepiej nie wychodź dziś z domu

4. Powstaje film o ks. Kaczkowskim. Niezwykła charakteryzacja aktora, grającego główną rolę

5. Andrzej Duda przyznał, że nie jest zadowolony ze swojego wyglądu. Planuje metamorfozę

6. Agonia dziecka trwała dniami, z głodu jadło proszek do prania. Jego mama w tym czasie oddawała się haniebnym czynnościom