Nie żyje Oksana Kharchenko. Flickr/Armin VogelŹródło: Flickr/Armin Vogel
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 13 Stycznia 2020

Nie żyje kobieta, która doznała wylewu w zakładzie pracy. Szef wywiózł ją do lasu

Nie żyje kobieta, której tragedią żyły jakiś czas temu polskie i ukraińskie media. Oksana dostała wylewu w zakładzie pracy, w którym była zatrudniona. Postawa jej szefa wola o pomstę do nieba.

Pochodząca z Ukrainy Oksana pracowała "na czarno" w miejscowości pod Środą Wielkopolską. Mieszkała na terenie zakładu pracy. W lutym 2018 roku doznała wylewu. Możliwe, że nadal by żyła, gdyby nie skandalicza reakcja jej szefa.

Ujawniono nowe szczegóły ws. mordercy Adamowicza. Przerażające ustaleniaUjawniono nowe szczegóły ws. mordercy Adamowicza. Przerażające ustaleniaCzytaj dalej

Mężczyzna najprawdopodobniej mniej bał się śmierci swojej pracownicy, niż ujawnienia faktu zatrudniania jej w nielegalny sposób. Przez dwie godziny nie podejmował żadnych prób pomocy. W końcu wziął ją do samochodu i wywiózł do parku. Dopiero wówczas zadzwonił po służby, by zgłosić znalezienie pijanej osoby.

Kobieta trafiła do szpitala w ciężkim stanie.

Nie żyje Oksana Kharchenko

Dziś w nocy były Konsul Honorowy Ukrainy w Wielkopolsce, Witold Horowski poinformował o jej śmierci.

- Pani Natalia Kozanczyn zawiadamia na swoim profilu facebookowym o śmierci siostry Oksany Kharchenko, która przed dwoma laty doznała udaru mózgu i była podopieczną naszego Stowarzyszenia przez niespełna rok. W grudniu 2018, po wielu miesiącach trudnej rehabilitacji, odwieźliśmy ją do rodzinnej wsi koło Turki, tuż przy polskiej granicy. Jej stan ogólny był dobry, ale nie odzyskała sprawności pozwalającej na samodzielne życie. Przed dwoma tygodniami kontaktowałem się z Panią Natalią, otrzymałem informację, że Pani Oksana przebywa w dalszym ciągu w domu rodzinnym. Bardzo mi przykro. Wieczna pamięć! - czytamy w jego wpisie.

Pracodawca Oksany usłyszał w sumie 9 zarzutów. 8 z nich dotyczy nielegalnego zatrudnienia.

ZOBACZ TAKŻE:

1. "Wypłata 13. emerytury obniży nasze przyszłe świadczenia". Polacy teraz dostaną pieniądze, a potem zostaną z niczym?

2. Wakacje w więzieniu, tuż obok najgorszych i bezwzględnych kryminalistów. Niewiarygodna oferta turystyczna "Alcatraz wschodu"

3. Justynie Kowalczyk puściły nerwy. Mocno odpowiedziała fanowi

4. Ujawniono nowe szczegóły ws. mordercy Adamowicza. Przerażające ustalenia

5. Benedykt XVI ostrzega Franciszka. Spór między papieżami

6. Wielu Polaków chciało mu pomóc. Niestety, nie żyje Patryk

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News