Nie żyje 19-latka. Kobietę zastrzelono w Nowym Jorku.. (zdj. il.) Wikimedia Commons/ApostoloffŹródło: (zdj. il.) Wikimedia Commons/Apostoloff
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 29 Czerwca 2020

Niewyobrażalnie tragiczne zakończenie imprezy urodzinowej. 19-latka nie żyje, została zastrzelona, niespodziewanie, bez przyczyny w USA

Nie żyje 19-letnia Erica Lopez. Nowy Jork obiegła wiadomość o zastrzeleniu kobiety, które świętowała urodziny koleżanki w jednym z licznych barów na Manhattanie. Śmierć nastolatki była efektem kłótni, która wywiązała się między uczestnikami imprezy a chłopakiem ofiary po tym, jak jedna z kobiet usiłowała dotykać Erikę.

Szczegóły tragedii, do której doszło w Nowym Jorku, przytacza dziennik "Fakt". Jak czytamy, nastoletnia Erica bawiła się wraz ze znajomymi w zlokalizowanym na dachu jednego z wieżowców na Manhattanie barze. Tam poznała ona sześcioosobową grupę, która z początku nie stwarzała żadnych problemów. Sytuacja uległa zmianie, gdy jedna z obecnych kobiet próbowała dotykać stref intymnych 19-latki.

Nagłe i pilne ostrzeżenie Leszka Millera, o co chodzi? Nagłe i pilne ostrzeżenie Leszka Millera, o co chodzi? "Rząd może wprowadzić stan klęski żywiołowej"Czytaj dalej

Nie żyje nastolatka. Zastrzelono ją bez powodu

W obronie Eriki stanął jej 21-letni partner. Po zakończeniu kłótni dziewczyna oraz jej znajomi opuścili lokal. Na ulicy zdali sobie jednak sprawę, że podążają za nimi dwa samochody. Kierowca pierwszego z nich zagadnął grupę, po czym drugi mężczyzna wychylił się zza szyby, oddając strzały w kierunku kobiety.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Może być niebezpiecznie, anomalie pogodowe i dziwne burze. Piorun poraził nagle trzy osoby
2. Wicepremier podała datę: 2 lipca. Może być przełom w polskiej turystyce

Zarówno Erica, jak i jej chłopak w wyniku poniesionych obrażeń trafili do nowojorskiego szpitala. Jak informuje fakt.pl, wystrzelona kula zaledwie musnęła linię żeber 21-latka i jego życie nie jest obecnie zagrożone. Uszkodzenia ciała nastoletniej kobiety okazały się jednak znacznie poważniejsze. Mimo ogromnych starań lekarzom nie udało się uratować 19-latki.

Chłopak zmarłej Eriki poinformował, że przeżył cudem i byłby martwy, gdyby nie bohaterski czyn zmarłej dziewczyny. Ta miała uratować życie mężczyzny, odsuwając go na bok w chwili zdarzenia. "Erica była wspaniałą kobietą. Wyzwalała we mnie dobro, a uśmiech nigdy nie schodził z jej twarzy", wskazał cytowany przez "Fakt" Andres Arias.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wybory prezydenckie 2020. Czym są wyniki exit poll?
  2. Duża akcja CBŚP w Warszawie. Pościg, ogromny huk, uszkodzone samochody. Co tam się stało?
  3. Może być niebezpiecznie, anomalie pogodowe i dziwne burze. Piorun poraził nagle trzy osoby
  4. Pierwsza dama mogła się bardziej postarać? Czy trzy słowa są wystarczającym komentarzu po kilku latach milczenia?
  5. Stanisław Żółtek znów odpłynął? Powiedział kilka zaskakujących słów, których nikt się nie spodziewał
  6. MSWiA pracuje nad nowym mandatem. 5 mln Polaków może zostać ukaranych wysoką kwotą

Źródło: fakt.pl

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News