nie żyje. Pixnio.com
Źródło: Pixnio.com
Wszystkie wideo autora Weronika Szatkowska
Autor Weronika Szatkowska - 25 Lutego 2020

Polak zaginął w ubiegłym roku. Nie żyje, znaleziono ciało

Nie żyje Polak, który zaginął w ubiegłym roku. Był poszukiwany głównie w Niemczech i Polsce. Pochodził z Płocka i cała lokalna społeczność zaangażowała się w poszukiwania. Niestety, choć każdy spodziewał się pozytywnego zakończenia sprawy, wyszło nieco inaczej.

15 grudnia 2019 roku całą Polskę obiegła informacja o zaginięciu młodego chłopaka w Niemczech. Był to mieszkaniec Płocka, Michał Łasica. Miał zaledwie 30 lat.

Małopolska kurator oświaty twierdzi, że nie stać jej na wynajem mieszkania. Zgadniecie, ile zarabia?Małopolska kurator oświaty twierdzi, że nie stać jej na wynajem mieszkania. Zgadniecie, ile zarabia?Czytaj dalej

Nie żyje 30-latek

DZISIAJ GRZEJE: 1. Skakały po szczelnie zamkniętym worku, z którego słychać było straszne dźwięki. Skandaliczne zachowanie matki i córki
2. Skandaliczne zachowanie w Warszawie. Wyrzucili trumnę na przystanku

Zaginiony wyszedł w nocy 15 grudnia z klubu, który usytuowany był w miejscowości Herzlake w Niemczech. Od tamtego momentu nie było już z nim kontaktu. Nie odezwał się ani do rodziny, ani do znajomych.

Po 1:00 w nocy chłopak postanowił zakończyć imprezę w klubie Laola Sportsbar w Dolnej Saksonii. Po zgłoszeniu zaginięcia, KMP w Płocku rozpoczęła poszukiwania. Z doniesień policji wynika, że znaleziono ciało Michała.

Zwłoki znaleziono w rzece w mieście Haselünne w okolicy Herzlake. Najprawdopodobniej do jego śmierci nie przyczyniły się osoby trzecie, choć nadal trwa śledztwo.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Igrzyska olimpijskie zostaną odwołane przez koronawirusa? Zapadła pierwsza ważna decyzja
  2. Dostaniesz przelew, pożegnaj przyznany zasiłek. ZUS zabierze pieniądze
  3. Felietonista Radio Maryja ujawnił dane ofiary pedofila. Teraz poniesie konsekwencje
  4. Została pobita do nieprzytomności i hospitalizowana. Nie żyje lokalna polityk PiS
  5. Dziś prezydent podpisze ustawę o "trzynastkach". Jakie są warunki przyznania świadczenia?
  6. Specjalny apel WHO do turystów. Każdy powinien się zastosować