Media obiegły informacje, że nie żyje prawdziwa legenda. David Tomaseti Unsplash.comŹródło: David Tomaseti Unsplash.com
Wszystkie wideo autora Agata Jaroszewska
Autor Agata Jaroszewska - 23 Września 2020

Nie żyje legendarna wokalistka, fani zdruzgotani. Tragiczne wieści obiegają światowe media

Nie żyje legendarna wokalistka. Fani nie mogą uwierzyć w wiadomości przekazane przez rodzinę artystki. Trudno pogodzić się z tak wielką startą i faktem, że już nigdy nie będzie można bazować na jej wieloletnim doświadczeniu w branży. Media obiegły najgorsze z możliwych wiadomości, świat pogrążył się w żałobie.

Nie żyje osoba mająca realny wpływ na to, jak wygląda współczesna muzyka rozrywkowa. Legendarna wokalistka odeszła, a te wyjątkowo smutne wiadomości przekazali jej najbliżsi. Trudno uwierzyć, że już nie będziemy mogli korzystać z jej doświadczenia w branży rozrywkowej.

Słowa Katarzyny Cichopek w Słowa Katarzyny Cichopek w "Pytanie na śniadanie" oburzyły wielu widzów. Wreszcie przerwała milczenieCzytaj dalej

Świat muzyki pogrążony w żałobie, nie żyje Juliette Greco

Nie żyje legendarna Juliette Greco. Świat muzyki z miejsca pogrążył się w żałobie w związku z tak ogromną stratą. Jej piosenki zapisały się w kanonie muzyki francuskiej i światowej. Trudno pogodzić się z jej odejściem.

- Juliette Greco zmarła w środę 23 września 2020 roku w otoczeniu rodziny w ukochanym domu w Ramatuelle. Jej życie było niezwykłe - przekazała rodzina w oświadczeniu przesłanym do agencji AFP. Kobieta w chwili śmierci miała 93 lata, jednocześnie podkreślając w przesłanym do prasy komunikacie, że jeszcze mając 89 lat lśniła na scenie. Okropny dla legendy okazał się jednak rok 2016.

Jarosław Jakimowicz powinien się bać? Światło dzienne mogą ujrzeć wszystkie jego sekrety, nie może nic zrobićJarosław Jakimowicz powinien się bać? Światło dzienne mogą ujrzeć wszystkie jego sekrety, nie może nic zrobićCzytaj dalej

W jednym roku dotknęły ją dwie wielkie tragedie

W 2016 roku Juliette Greco pożegnała jedyną córkę Laurence-Marie. Jednocześnie gwiazda przeszła poważny udar, który znacząco wpłynął na jej stan zdrowia. Nie ukrywała, że strata ukochanego dziecka oraz choroba były dla niej prawdziwą traumą. Przez to nie mogła kontynuować tego, co kochała najbardziej.

- Strasznie za tym tęsknię. Moim sensem życia jest śpiewanie! Śpiewanie jest całością, to jest ciało, instynkt, głowa - mówiła w wywiadzie udzielonym dla tygodnika „Telerama” w lipcu tego roku.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Czołowy dziennikarz TVP Info ordynarnie o koleżance po fachu. Wytknęła mu kłamstwo
2. Magda Gessler nigdy nie robi jej inaczej. Wybitna galaretka z kurczakiem i zaskakującym dodatkiem
3. "Doda też zarabia ciałem". Przed premierą "Dziewczyn z Dubaju" piosenkarka poddana ostrej krytyce

Nie żyje prawdziwa gwiazda muzyki

Pewne jest, że stratę tę szczególnie mocno odczują jej francuscy fani. Mieszkańcy kraju nad Sekwaną uważali ją za prawdziwą ambasadorkę kultury francuskiej oraz diwę piosenki. Dla wielu artystów była muzą i to dzięki jej wpływowi powstało wiele dzieł. Nie ulega wątpliwości, że to ogromna strata dla światowej kultury. Rodzinie, przyjaciołom oraz fanom składamy najszczersze kondolencje.

Koszmar ulubienicy widzów z Koszmar ulubienicy widzów z "Top Model". Ciężka choroba nadeszła nagle, szczegóły okazały się zatrważająceCzytaj dalej

Źródło: Polsat News

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Urządzenie połknęło kartę i nie wydało pieniędzy. Co zrobić, gdy bankomat zatrzymuje kartę?
  2. Warszawski miliarder ma nową dziewczynę. Dzieli ich 48 lat ... Kim jest Patrycja Tuchlińska?
  3. Niepełnosprawny pan Kazimierz wypadł z wózka, podczas nagrań, o pomoc prosił zdecydowanie zbyt długo. Porażająca sprawa nagłośniona przez Polsat
  4. Po wejściu do mieszkania sprawdź jedną rzecz. Złodzieje mają nowy sposób
  5. Magdalena Ogórek wolałaby nie wspominać o starym nagraniu. Okrąża internet
  6. Wideo - Tragiczny wypadek. Młodzi motocykliści nie mieli żadnych szans w zderzeniu z samochodem

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News