Nie żyje. (zdj. Il. ) ; PikistŹródło: (zdj. Il. ) ; Pikist
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 23 Lipca 2020

Ciotka o dużych gabarytach krzywdziła i za karę usiadła na 9-letniej dziewczynce. Dziecko zmarło

Nie żyje 9-letnia dziewczynka, która została przygnieciona przez swoją ciocię. Ważąca prawie 150 kilogramów kobieta przez 12 minut siedziała na swojej siostrzenicy. Niestety, mimo wezwania służb ratunkowych, nie udało się przywrócić funkcji życiowych dziecka.

Do niepokojących wydarzeń doszło w 2017 roku. Tragedia 9-latki została spowodowana przez jej ciocię, która w obecności rodziny usiadła na dziecku. Odcięta od tlenu dziewczynka przez 12 minut była przygnieciona przez ważącą 147 kilogramów kobietę. Okrutne działanie było wywołanę chęcia ukarania pociechy, która najprawdopodobniej zachowywała się nie grzecznie. O wydarzeniach z północy Florydy informuje redakcja "ABC News".

Katarzyna Dowbor zrozpaczona, nie może uwierzyć. Stało się coś tragicznego, chodzi o samotną matkęKatarzyna Dowbor zrozpaczona, nie może uwierzyć. Stało się coś tragicznego, chodzi o samotną matkęCzytaj dalej

Nie żyje 9-letnia dziewczynka. Jej ciotka siedziała na niej przez 12 minut

"ABC News" podaje, że 64-letnia Veronica Green Posey sprawowała opiekę nad 9-letnią Dericką. Niespodziewanie ciotka chciała ukarać swoją siostrzenicę, więc na niej usiadła. Ważącą 147 kilogramów kobieta doprowadziła siostrzenicę do omdlenia. Na miejsce natychmiastowo wezwano pogotowie ratunkowe. Rozpoczęto też reanimację. Niestety, jak relacjonuje medium, mała dziewczynka zmarła na terenie szpitala. Warto podkreślić, że nie należy oceniać wagi oskarżonej kobiety. Krytycznej ocenie należy poddać jedynie sposób, w jaki traktowała swoją siostrzenicę.

Joanna Kurska ujawniła zdjęcia, których nikt wcześniej nie widział. Dlaczego postanowiła tak działać?Joanna Kurska ujawniła zdjęcia, których nikt wcześniej nie widział. Dlaczego postanowiła tak działać?Czytaj dalej

Medycy o godzinie 1:35 dotarli na miejsce zdarzenia. Już wtedy 9-letnia dziewczynka miała nie reagować na bodźce zewnętrzne. W trybie pilnym została ona przewieziona do najbliższego szpitala, gdzie doszło do zgonu dziecka. W wyniku śledztwa tamtejszych organów ścigania ustalono, że już wcześniej względem Dericki stosowano przemoc. "ABC News" wskazuje, że była ona bita linijką oraz metalową rurą. Prokuratura postawiła przed wymiarem sprawiedliwości nie tylko 64-letnią Veronickę. 

DZISIAJ GRZEJE: 1. Nagły zwrot akcji, od jutra znika zakaz. Ministerstwo Zdrowia właśnie potwierdziło
2. Rodzinie na środku autostrady zepsuł się samochód. To co zrobili później zakrawa na żarty (WIDEO)
3. Od 2021 roku nowy obowiązek na zakupach. Wprowadzić go będą musiały nawet najmniejsze ze sklepów

Zakład Ubezpieczeń Społecznych informuje natomiast, że przedsiębiorcy interpretujący niejasne przesłanki na swoją korzyść, nie powinni czuć się zagrożeni kontrolą. Eksperci są zgodni, że obawy powinni mieć natomiast wszyscy, którzy celowo wprowadzili ZUS w błąd, w celu wyłudzenia świadczeń.

Nie żyje 9-letnia Dericka. Sprawa dziewczynki swego czasu była opisywana przez amerykańskie oraz zagraniczne media. Tamtejsza prokuratura postanowiła oskarżyć też osoby, które nie zareagowały na przemoc, której poddano bezbronne dziecko. 69-letnia Grace Joan Smith, 62-letni James Edmund Smith wspólnie ze sprawczynią zdarzenia odpowiedzieli przed wymiarem sprawiedliwości. Przedstawiono im zarzut znęcania się nad 9-latką. Wyjaśnijmy, że skazana po opłaceniu kaucji w wysokości 125 tysięcy dolarów opuściła areszt. 

Nie żyje

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Stało się. Aleksander Kwaśniewski właśnie przekazał radosną nowinę, nikt się nie spodziewał
  2. Pożar na moście w centrum Warszawy. Kłęby dymu, wszystko jest zablokowane. Na miejsce jadą strażacy
  3. Kaczyński mówił o podwyżce płacy minimalnej do 3 tys. zł. Pomysł bez realizacji?
  4. Pitbull ma szczeniaki z husky. Ich wygląd zwala z nóg, wybuchowa mieszanka zachwyca i poraża jednocześnie, niesamowite
  5. Miał koronawirusa i poszedł na zakupy. Sąd wymierzył 60-latkowi surową karę
  6. Cała rodzina spała w namiocie. Nagle rozpoczął się koszmar, na oczach dziecka było o krok od tragedii
  7. Poważne zmiany na mapie Polski już jesienią? Rząd pracuje nad zaskakującą ustawą

Źródło: [Wiadomości.gazeta.pl/ABC News]