Nie żyje 43-letni mężczyzna zakażony wirusem SARS-CoV-2. Był kierowcą autobusu. Poszukiwani pasażerowie!. Wikipedia/MateuszgdyniaŹródło: Wikipedia/Mateuszgdynia
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 22 Marca 2020

Służby pilnie poszukują pasażerów. Nie żyje zakażony 43-letni kierowca autobusu

Nie żyje 43-letni mężczyzna zakażony wirusem SARS-CoV-2. Jest siódmą ofiarą epidemii tego wirusa w Polsce. Był kierowcą grójeckiego PKS. Poszukiwane są w tej chwili pilnie osoby, które podróżowały z nim jako pasażerowie poszczególnych kursów w danych dniach.

Bezpośrednią przyczyną śmierci 43-letniego pacjenta w Radomskim Szpitalu Specjalistycznym było zakażenie koronawirusem - podało w niedzielę Ministerstwo Zdrowia. Mężczyzna był z zawodu kierowcą autobusów PKS Grójec. Sanepid i służby wobec tego poszukują osób, które korzystały z jego kursów w danym czasie. Poszczególne dni oraz godziny kursów w dalszej części artykułu.

“Nie mogła oddychać. Nie wiem, czy mamę zabrał wirus”. Tragiczny wpis obiega Facebooka, wstrząsające“Nie mogła oddychać. Nie wiem, czy mamę zabrał wirus”. Tragiczny wpis obiega Facebooka, wstrząsająceCzytaj dalej

Nie żyje 43-letni kierowca autobusu. Pilnie poszukiwani jego pasażerowie!

W niedzielę przed południem prezydent Radomia, władze radomskiego szpitala oraz Ministerstwo Zdrowia poinformowało o śmierci 43-letniego mężczyzny. Jest on jednocześnie siódmą ofiarą koronawirusa w Polsce. 

Mężczyzna trafił do szpitala na początku tygodnia. Był kierowcą autobusów PKS w Grójcu i mieszkańcem gminy Radzanów w powiecie białobrzeskim. Mimo wszelkich starań, lekarzom niestety nie udało się uratować jego życia.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Agata Duda postawiona pod ścianą. Mocna, krytyczna odpowiedź na apele pierwszej damy trafiła do sieci
2. "Kobieta wjechała pod ciężarówkę, zginęła na miejscu". Śmiertelny wypadek na ważnej drodze na Mazowszu

W związku ze śmiercią 43-latka, Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Białobrzegach pilnie apeluje o zgłaszanie się osób, które w dniach od 9 do 11 marca korzystały z niektórych kursów PKS w Grójcu, takich jak poniżej wymienione.

09 marca 2020 r.:
- 5.45 Białobrzegi-Warszawa
- 12.30 Warszawa-Grójec
- 14.45 Grójec-Białobrzegi
- 16.00 Białobrzegi-Goszczyn

10 marca 2020 r.:
- 6.15 Białobrzegi-Stara Błotnica-Białobrzegi
- 8.00 Białobrzegi-Grójec przez Goszczyn
- 12.15 Grójec-Radom
- 14.45 Radom-Grójec
- 16.30 Grójec-Zbrosza
- 17.20 Zbrosza-Grójec
- 19.25 Grójec - Białobrzegi

11 marca 2020 r.:
- 6.00 Białobrzegi Goszczyn
- 6.40 Goszczyn - Białobrzegi

Wszyscy podróżujący w tym czasie wyżej podanymi kursami PKS mogły mieć kontakt z zakażonym kierowcą. Ci pasażerowie powinni zgłosić się do sanepidu w Białobrzegach, dzwoniąc pod numer tel. 48 613 23 60 lub 513 491 979 lub do właściwej stacji sanepidu zgodnie z miejscem zamieszkania lub czasowego pobytu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Reprezentant Polski był w centrum trzęsienia ziemi. Poruszające wyznanie. "Myślałem, ze to koniec świata"
  2. Przestępcy znaleźli wyjątkowo perfidny sposób na okradanie mieszkań. Uważaj, kto do Ciebie puka
  3. Dwóch Polaków próbowało dostać się do Czech. Wskoczyli do rzeki, kuriozalny finał sprawy
  4. Selfie albo szybka wizyta policji. Rusza aplikacja dla osób w kwarantannie, jej szczegóły zaskakują
  5. Stanowcza opinia polskiego nauczyciela. Wytknął wszystkie problemy polskiej szkoły, wpis stał się hitem
  6. Włochy opublikowały porażający raport. Nie wszyscy, którzy zmarli na koronawirusa, wcześniej chorowali, smutna prawda

Źródło: rmf24.pl