Nie żyje kobieta. PxfuelŹródło: Pxfuel
Wszystkie wideo autora Maria Hędrzak
Autor Maria Hędrzak - 22 Marca 2020

Zmarła 37-letnia kobieta, która w stanie ciężkim trafiła do szpitala. "Czekamy na diagnozę"

Nie żyje 37-latka, która trafiła w stanie ciężkim do szpitala. Do śmierci kobiety mogło przyczynić się zakażenie i choroba COVID-19.

Ministerstwo Zdrowia przekazało o poranku najnowsze, bardzo przykre statystyki ws. koronawirusa w Polsce. Niestety okazało się bowiem, że zakażenie stwierdzono u kolejnych 11 pacjentów. Łącznie, od początku pandemii zachorowało w naszym kraju już 547 osób.

Kolejna lekarka w Polsce z SARS-CoV-2. Nie zaraziła się w szpitaluKolejna lekarka w Polsce z SARS-CoV-2. Nie zaraziła się w szpitaluCzytaj dalej

- Mamy 11 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczą: 5 osób z woj. śląskiego, po 2 osoby z woj. pomorskiego i zachodniopomorskiego oraz po 1 osobie z woj. warmińsko-mazurskiego i podkarpackiego - poinformowano za pośrednictwem Twittera.

Nie żyje 37-letnia kobieta

Poza tym przedstawiciele resortu przekazali niestety, że możemy mieć do czynienia z kolejną ofiarą śmiertelną zakażenia. Nie jest to jeszcze pewne, gdyż lekarze mieli nie wydać jeszcze opinii w tej kwestii.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Przez pandemię przełożą Wielkanoc? Watykan wydał specjalne zalecenia, dla wielu katolików będą ogromnym ciosem
2. "Kobieta wjechała pod ciężarówkę, zginęła na miejscu". Śmiertelny wypadek na ważnej drodze na Mazowszu

- Z przykrością informujemy, że w szpitalu w Poznaniu zmarła 37-letnia kobieta, która trafiła do szpitala w stanie ciężkim ze współistniejacymi chorobami. Czekamy na diagnozę lekarzy co do przyczyn śmierci - przekazali przedstawiciele Ministerstwa Zdrowia.

Aktualizacja [11:06]

Przedstawiciele Ministerstwa Zdrowia przekazali oficjalnie, że "powodem śmierci zmarłej dziś 37-letniej pacjentki z Poznania było zakażenie koronawirusem i choroby, które pojawiły się w następstwie zakażenia". Kobieta jest szóstą ofiarą śmiertelną COVID-19 w Polsce.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Skoczek narciarski wyjechał na wakacje mimo epidemii. Fani oburzeni, nie pozostawili na nim suchej nici (FOTO)
  2. Przestępcy znaleźli wyjątkowo perfidny sposób na okradanie mieszkań. Uważaj, kto do Ciebie puka
  3. Naukowcy odkryli właśnie nowe, nieznane dotąd objawy zakażenia. Niepokojące informacje
  4. Porażające słowa Jarosława Kaczyńskiego: "Wybory prezydenckie nie zostaną przełożone"
  5. Czy to rozsądne zachowanie? Ksiądz spowiada wiernych na parkingu w Maryland
  6. Umierał i nawet nie wiedział, że przed nim odszedł jego brat, siostra i mama. Wszystko przez jeden obiad, tragedia w USA

Źródło: Twitter

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News