Nie żyje nastolatek. Chłopak zmarł z nieznanych przyczyn na dyskotece.. pxhere.com
Źródło: pxhere.com
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 15 Lutego 2020

Miał bawić się do białego rana, ale dyskoteka miała tragiczny finał. Nie żyje 16-latek

Nie żyje nastolatek z gminy Janowiec Wielkopolski. Młody chłopak zmarł nagle podczas zabawy na dyskotece w nocy z piątku na sobotę w Mieleszynie (woj. wielkopolskie). W pewnym momencie stracił przytomność i pomimo reanimacji nie udało się go uratować. Sekcja zwłok ma wykazać przyczynę śmierci 16-latka.

Jak przekazała dla PAP asp. sztab. Anna Osińska, oficer prasowy policji w Gnieźnie, w sobotę przed godz. 1 w nocy funkcjonariusze otrzymali informację o akcji reanimacyjnej młodego mężczyzny, prowadzonej w jednej z dyskotek na terenie Mieleszyny.

20-latek odebrał sobie życie, bo nie mógł znaleźć pracy. Wstrząsające20-latek odebrał sobie życie, bo nie mógł znaleźć pracy. WstrząsająceCzytaj dalej

Nie żyje 16-latek. Zmarł z nieznanych przyczyn na dyskotece. Sprawę bada prokuratura. Sekcja zwłok ma wyjaśnić przyczynę śmierci

"Pomimo reanimacji przeprowadzonej przez zespół pogotowia ratunkowego tego młodego mężczyzny nie udało się uratować" - powiedziała asp. Anna Osińska.

"Jak się okazało był to 16-letni mieszkaniec gminy Janowiec Wielkopolski. Na miejscu były wykonywane czynności pod nadzorem prokuratora. Wynika z nich, że do zgonu tego mężczyzny nie przyczyniły się osoby trzecie" - relacjonuje oficer prasowy policji. Aspirant dodała przy tym, że decyzją prokuratora ciało 16-latka zostanie poddane sekcji zwłok.

Rzecznik gnieźnieńskiej policji nie chciała wypowiadać się na temat możliwych przyczyn zgonu 16-latka. Podkreśliła jendak, że sprawa jest właśnie wyjaśniana przez Prokuraturę Rejonową w Gnieźnie oraz trwają czynności badające przyczynę śmierci nastolatka.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Zostały dwa tygodnie na złożenie ważnego oświadczenia. Jeśli nie dopełnisz obowiązku ZUS rozpocznie postępowanie

2. Para w ogóle nie krępowała się w samolocie. "Czy ona nie ma spodni?"

3. 15-latka upuściła telefon do wanny. Stwierdzono zgon

4. Rząd zapewnił jednej z grup zawodowych prezent na walentynki. Wydał 300 mln zł

5. Zakochana w Andrzeju Dudzie fanka nie odpuszcza. Teraz publikuje wiadomości

6. Szczegóły z życia Marty Kaczyńskiej były długo utajnione. Nikt o nich nie wiedział w latach prezydentury jej ojca