Nie żyje 2-letni chłopczyk, który przed tygodniem wypadł z kabiny traktora.. (zdj. il.) Marek BAZAK/East NewsŹródło: (zdj. il.) Marek BAZAK/East News
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 10 Czerwca 2020

2-latek wypadł z traktora, który prowadził jego ojciec. Spełnił się najgorszy możliwy scenariusz

Nie żyje 2-letni chłopczyk ze wsi Łyśniewo Sierakowickie (województwo Pomorskie), który przed tygodniem wypadł z kabiny prowadzonego przez jego ojca traktora. Mimo starań przedstawicieli służby zdrowia przygniecione przez tylne koła pojazdu dziecko zmarło. Jego opiekunowi grozi odpowiedzialność karna.

Szczegóły tragicznego wypadku, do którego doszło wieczorem 3 czerwca na Kaszubach, przytacza Radio ZET. Wezwani na miejsce śledczy ustalili, że ciągnikiem miał jechać ojciec z 2-letnim chłopcem. Podczas jazdy dziecko wypadło jednak z pojazdu i wylądowało wprost pod tylnymi kołami traktora. Ojciec dwulatka natychmiast wezwał na miejsce ratowników medycznych.

Łukasz Szumowski niespodziewanie przekazał bardzo niepokojące informacje. Stara się tonować emocje, o co chodzi?Łukasz Szumowski niespodziewanie przekazał bardzo niepokojące informacje. Stara się tonować emocje, o co chodzi?Czytaj dalej

Nie żyje 2-latek. Ojcu grozi kara więzienia

Dzięki reanimacji przedstawicielom służby zdrowia udało się przywrócić czynności życiowe dziecka, które następnie trafiło do szpitala. Niestety, po tygodniu otrzymaliśmy tragiczną wiadomość. W wyniku poniesionych obrażeń chłopiec zmarł.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Krzyki i kłótnie z policją, odgrodzony duży teren. Jarosław Kaczyński dziś rano rozpoczął uroczystości
2. Pilnie zamykają muzeum w Polsce. Przypadek zakażenia

Z ustaleń mundurowych, którzy pojawili się na miejscu zdarzenia, wynika, że ojciec 2-latka w chwili zdarzenia był trzeźwy. Za niedopilnowanie dziecka, które w efekcie doprowadziło do jego śmierci, rolnikowi grozi do trzech lat pozbawienia wolności.

– Postępowanie prowadzone jest w kierunku art. 155 Kodeksu karnego o nieumyślne spowodowanie śmierci – przekazała podkom. Drewa z Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach. Jej wypowiedź za Polsatem News przytacza portal Radiozet.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nowy mandat ukarze, ale nie za prędkość lub pasy. Policja zwróci uwagę na jeden szczegół, do zapłaty 150 zł
  2. Wszystko ma zacząć się dosłownie za chwilę. Krzysztof Jackowski ostrzega Warszawiaków. Zdradzamy co powiedział
  3. Wielkopolska. Doszło do dramatycznego zdarzenia. Kobieta w ciąży i dzieci zostały ranne
  4. Wiadomości TVP znów biją rekordy żenady? W tym wydaniu nagle wydarzyło się coś kuriozalnego
  5. Monika Olejnik zbiła z tropu prezesa PiS pytaniem o brata. Jarosław Kaczyński nie był przygotowany
  6. Nowa rządowa aplikacja. Minister chce żeby zainstalował ją każdy Polak

Źródło: radiozet.pl

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News