Nie żyje Marian Pietraś. Pixabay / habelphotoŹródło: Pixabay / habelphoto
Wszystkie wideo autora Maria Hędrzak
Autor Maria Hędrzak - 10 Czerwca 2020

Nie żyje ceniony polityk PSL. Uczestniczył w nagłym, tragicznym wypadku, dramatyczne doniesienia

Nie żyje Marian Pietraś, ceniony lubelski samorządowiec i działacz Polskiego Stronnictwa Ludowego. 64-letni działacz zginął w tragicznym wypadku drogowym, który spowodował pijany kierowca. Choć lekarze walczyli o jego życie, Pietraś niestety zmarł w szpitalu.

Nie żyje wieloletni lubelski radny z ramienia PSL, Marian Pietraś. Jego przyjaciele oraz współpracownicy są wstrząśnięci tragicznymi informacjami o odejściu działacza. "Był człowiekiem bardzo zaangażowanym w życie społeczne i samorządowe naszego regionu, zawsze pomocny, oddany społeczeństwu", przekazali pracownicy miejscowego Starostwa Powiatowego.

Wczorajsze doniesienia dały nadzieję. Niestety sytuacja jest poważna, nagłe, bardzo złe wieści ze ŚląskaWczorajsze doniesienia dały nadzieję. Niestety sytuacja jest poważna, nagłe, bardzo złe wieści ze ŚląskaCzytaj dalej

Nie żyje ceniony samorządowiec Marian Pietraś

64-letni polityk zginął w naprawdę dramatycznych okolicznościach. Do wypadku drogowego z jego udziałem doszło w miejscowości Krępa Kościelna. Pijany kierowca (miał we krwi aż 4 promile alkoholu) zjechał do rowu i kiedy próbował się z niego wydostać, wjechał tuż przed dwóch motocyklistów. Jeden z nich upadł na jezdnię, a drugi - Marian Pietraś - zderzył się z pojazdem. Bardzo szybko przewieziono go do szpitala, jednak jego życia nie udało się niestety uratować.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Nie żyje znany duchowny, zmarł po dramatycznej walce z rakiem. Atakował Tadeusza Rydzyka i Jarosława Kaczyńskiego
2. Polsat: Zniesienie zakazu możliwe w nocy z piątku na sobotę

- Kierowca został zatrzymany przez policję w miejscu zdarzenia. Wobec mężczyzny zastosowano środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu - przekazała cytowana przez Polsat News Anna Czarnecka-Siczek z Prokuratury Rejonowej w Lipsku.

Pogrzeb działacza odbędzie się w piątek, 12 czerwca. O szczegółach uroczystości poinformowali wspomniani już przedstawiciele Starostwa Powiatowego.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Rząd planuje nowy podatek. Będziemy musieli zapłacić dodatkowo po 300 zł
  2. Pilny komunikat Ministerstwa Zdrowia. Od jutra bardzo duże zmiany. Dotyczą wszystkich
  3. Wielkopolska. Doszło do dramatycznego zdarzenia. Kobieta w ciąży i dzieci zostały ranne
  4. Wiadomości TVP znów biją rekordy żenady? W tym wydaniu nagle wydarzyło się coś kuriozalnego
  5. Monika Olejnik zbiła z tropu prezesa PiS pytaniem o brata. Jarosław Kaczyński nie był przygotowany
  6. Nowa rządowa aplikacja. Minister chce żeby zainstalował ją każdy Polak

Źródło: Polsat News

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News