nie żyje. (Zdjęcie ilustracyjne): Pixabay/arembowskiŹródło: (Zdjęcie ilustracyjne): Pixabay/arembowski
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 9 Maja 2020

Niewyobrażalnie tragiczne, na wysypisku śmieci znaleziono zawiniątko. Nie żyje noworodek

Nie żyje małe dziecko. Cało noworodka zostało znalezione na wysypisku odpadów w Czerwonym Borze (woj. podlaskie). Wstrząsającego odkrycia dokonał pracownik Zakładu Przetwarzania i Unieszkodliwiania Odpadów. Zakłada się, że doszło do zabójstwa, a następnie brutalnego pozbycia się ciała dziecka. Sprawą zajęła się prokuratura, która bada okoliczności jego śmierci.

Jak informuje radio RMF, bazując na informacjach uzyskanych przez PAP, śledztwo w tej sprawie będzie prowadzone w prokuraturze okręgowej - przekazał w sobotę zastępca szefa Prokuratury Okręgowej w Łomży Rafał Kaczyński. Na razie nie wiadomo zbyt wiele, a obecne szczegóły postępowania objęte są tajemnicą.

Matka 3,5-letniego Kacperka przerwała milczenie. Nie może znieść zarzutów, które słyszyMatka 3,5-letniego Kacperka przerwała milczenie. Nie może znieść zarzutów, które słyszyCzytaj dalej

Nie żyje małe dziecko. Ciało noworodka znalezione zostało na wysypisku śmieci

Na zwłoki noworodka w zeszły piątek po południu natknął się pracownik Zakładu Przetwarzania i Unieszkodliwiania Odpadów w Czerwonym Borze. Od razu powiadomione zostały odpowiednie służby. Pod nadzorem zambrowskiej prokuratury na miejscu prowadzone były pierwsze czynności. Jak poinformował w sobotę PAP Rafał Kaczyński, zastępca szefa Prokuratury Okręgowej w Łomży, śledztwo od teraz prowadzone będzie w prokuraturze okręgowej.

DZISIAJ GRZEJE: 1. A więc jednak, minister podała przybliżoną datę wyborów prezydenckich. "Trudne, ale nie niemożliwe"
2. Resort rozwoju zabrał głos w sprawie salonów fryzjerskich i kosmetycznych. Już niedługo otwarcia

- Trwają intensywne czynności procesowe zmierzające do wyjaśnienia okoliczności tego tragicznego zdarzenia - dodał dla PAP. Chodzi m.in. o ustalenie tożsamości i pobytu matki dziecka.

Szczegółowe informacje nie są udzielane mediom i opinii publicznej dla dobra postępowania. - Nie ma jeszcze wyników sekcji zwłok. Przyjęty obecnie kierunek śledztwa dotyczy art. 148 Kodeksu karnego, czyli zbrodni zabójstwa - powiedział PAP prok. Rafał Kaczyński.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Sytuacja trudna do skomentowania. Szpital obciął pensje pielęgniarkom
  2. Sieć 5G wystartuje za kilkadziesiąt godzin. Obejmie duże miasta, co się zmieni?
  3. Niebezpieczne zwierzę grasuje po ulicach polskiego miasta. Maleńki piesek konał na rękach dziewczynki, drugi cudem uszedł z życiem
  4. Czy dziś obowiązuje cisza wyborcza? Wyjaśniamy, co grozi za jej złamanie w normalnych warunkach
  5. Filip Chajzer pokazał zdjęcie z dzieciństwa. Przywołał wspomnienia, które poruszą każdego, pamiętającego lata 90.
  6. Szumowski zniesie zakaz ws. wakacji? Zaskakująca wiadomość, wielu Polaków będzie szczęśliwych

Źródło: PAP / rmf24.pl

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News