nie żyje. Public Domain Pictures / Riaan BadenhorstŹródło: Public Domain Pictures / Riaan Badenhorst
Wszystkie wideo autora Weronika Szatkowska
Autor Weronika Szatkowska - 7 Kwietnia 2020

Nie żyje dziennikarz, który jako pierwszy przekazał informację o Smoleńsku. Zmarł Wiktor Bater

Nie żyje Wiktor Bater. Dziennikarz zmarł w wieku 53 lat i jako pierwszy poinformował o katastrofie w Smoleńsku.

- Potworne zamieszanie. Z nieoficjalnych, absolutnie nieoficjalnych informacji uzyskanych przeze mnie od delegacji, która miała spotkać prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Smoleńsku wynika, że samolot prezydenta rozbił się przy podchodzeniu do lądowania. Informacja najnowsza jest taka: nie ma co zbierać - informował 10 kwietnia 2010 r.

Kowalska drży o życie córki. Nie jest dobrze, ważna decyzja lekarzy dot. dalszych losów dziewczynyKowalska drży o życie córki. Nie jest dobrze, ważna decyzja lekarzy dot. dalszych losów dziewczynyCzytaj dalej

Nie żyje dziennikarz

Na co dzień pracował dla "Polsat News", a za swoją relację otrzymał nagrodę Grand Press w kategorii News. Urodził się w Warszawie w 1966 roku.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Nie tylko ryzyko zakażenia wirusem. Strażacy ostrzegają przed kolejnym zagrożeniem w lasach
2. Porażający wypadek na torach. Mężczyzna zginął pod kołami pociągu, policja szuka świadków

Wiktor Bater pracował jako dziennikarz i korespondent polskich mediów na terenie Rosji, a od września 2009 do października 2011 r. pracował w "Wydarzeniach" dla Polsat News. Do połowy 2019 był szefem newsroomu Superstacji. Był lubiany w swoich kręgach, a wyróżniał się pracowitością i wybitnym zaangażowaniem w pracę.

W latach 1999-2007 pracowła dla stacji TVN. Wszyscy pamiętają, gdy podczas pracy został zraniony w trakcie specjalnej relacji podczas ataku na szkołę w Biesłanie dla TVN24.

nie żyje

ZOBACZ TAKŻE:

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News