Nie żyje ofiara wypadku drogowego. KPP PabianiceŹródło: KPP Pabianice
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 6 Maja 2020

Niewyobrażalnie tragicznie, doszło do okropnego wypadku. Nie żyje 11-latka i mężczyzna

Nie żyje mężczyzna i 11-latka w wyniku tragicznego zdarzenia, jakie miało miejsce w województwie łódzkim. Pabianicka policja bada okoliczności wypadku. Zdjęcia, jakie obiegły internet, wszystkim zmroziły krew w żyłach.

Na drodze S-8, w województwie łódzkim doszło do makabrycznego wypadku drogowego. Wydarzenie miało miejsce w poniedziałkowy wieczór na trasie w kierunku Wrocławia. Wciąż trwają pracę śledczych, którzy poczynili wstępne ustalenia w sprawie prawdopodobnego przebiegu wydarzeń, jakie miały miejsce na jednej z polskich dróg. Niestety, nie obyło się bez ofiar śmiertelnych. W wyniku tragedii życie stracił 42-letni mężczyzna oraz jego 11-letnia córka.

Właśnie wprowadzono zmiany, które mają wpływ na codzienne życie. Kolejne obostrzenia zniesione od dziśWłaśnie wprowadzono zmiany, które mają wpływ na codzienne życie. Kolejne obostrzenia zniesione od dziśCzytaj dalej

Nie żyje 42-letni mężczyzna oraz jego 11-letnia córeczka

W wyniku wstępnego śledztwa policjanci ustalili, co najprawdopodobniej wydarzyło się na trasie S-8. Z informacji, jakie przekazała Komenda Powiatowa Policji w Pabianicach, wiemy, że zmarły prowadzący toyoty nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu kierowcy audi. Doprowadziło to do zderzenia się dwóch pojazdów osobowych, co skutkowało przebiciem bariery energochłonnej przez nieżyjącego mężczyznę. Następstwem wypadku było dachowanie prosto do rowu melioracyjnego.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Szymon Hołownia odpowiada na hejt w bardzo kontrowersyjnych słowach. Czy tak powinien się zachowywać kandydat na prezydenta? (OPINIA)
2. Rząd może wprowadzić stan klęski żywiołowej? Senator partii rządzącej wyjawia szczegóły

Nagranie z przebiegu zdarzenia udostępnił portal "E-Pabianice info". Możecie zobaczyć je TU. Warto podkreślić, że w wyniku makabrycznych wydarzeń ranne zostały również mieszkanki Opola będące ofiarami wypadku. Zostały one przetransportowane do pobliskiego szpitala. 46-letnia kobieta prowadząca audi została poddana badaniom trzeżwości. Wykazały one, że w trakcie zderzenia się pojazdów nie była ona pod wpływem alkoholu.

Nie żyje mężczyzna i 11-latka

Nie żyje mężczyzna i 11-latka

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Na skutek globalnego ocieplenia miliard ludzi będzie żyć w nieznośnym upale. Naukowcy podali termin
  2. Koncert w Ciechanowie. Sanepid nałożył wysoką karę, Urząd Miasta odpiera zarzuty
  3. Co tam się wydarzyło? Alarmy bombowe w polskich galeriach handlowych, doszło do ewakuacji
  4. Plany wyborcze Kaczyńskiego jednak się nie sprawdzą? Padł nowy termin, jest najbardziej prawdopodobny
  5. Tragiczne doniesienia ze Śląska. 4-miesięczna dziewczynka uratowana w ostatniej chwili, była ofiarą okropnych czynów
  6. Kraje Bałtyckie otwierają granice. Decyzja została podjęta

Źródło: KPP Pabianice

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News