Świeczka. Pixabay/_Alicja_Źródło: Pixabay/_Alicja_
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 3 Września 2020

Nie żyje znany muzyk. Był autorem hitu granego na każdej dyskotece

Nie żyje autor jednego z najbardziej rozpoznawalnych hitów obecnego tysiąclecia. Kawałek grany był na każdej imprezie oraz we wszystkich dyskotekach. Swoją popularność zdobył również dzięki umieszczeniu go w jednym z filmów animowanych DreamWorks.

Wczoraj w Miami Beach zmarł 49-letni muzyk DJ Erick Morillo, członek dwuosobowego zespołu Reel 2 Real. To on był twórcą hitu „I Like to Move it”, który kiedyś podbijał listy przebojów.

Podchwytliwe pytanie w Milionerach za 40 tys. zł. Uczestniczka miała z nim duży probelmPodchwytliwe pytanie w Milionerach za 40 tys. zł. Uczestniczka miała z nim duży probelmCzytaj dalej

Nie żyje DJ Erick Morillo

Ciało 49-letniego artysty zostało znalezione w jego domu w Miami Beach. Według zagranicznych mediów przyczyna jego śmierci nie jest jeszcze wyjaśniona. Jego utwór, który powstał w 1993 roku noszący tytuł „I Like to Move it” z całą pewnością zna każdy. Przez wiele lat uznawany on był za całkowity hit, który gościł na każdej imprezie i potańcówce. Erick Morillo był członkiem duetu Reel 2 Real, który tworzył wraz z wokalistą The Mad Stuntmanem (Mark Quashie). Grupa wydała trzy albumy, wśród których najbardziej rozpoznawane są takie utwory jak: „Can You Feel It?”, „Conway”, „Go on Move” oraz wcześniej już wspominane „I Like to Move it”. Eric Morillo pochodził z Kolumbii. Komponował utwory z gatunku house.

Katastrofalne dane. Eksperci nie mają wątpliwości. Czekają nas głodowe emeryturyKatastrofalne dane. Eksperci nie mają wątpliwości. Czekają nas głodowe emeryturyCzytaj dalej 

„I Like to Move it” – hit z filmu animowanego

 
Hit, który podbijał listy przebojów jeszcze w ubiegłym wieku otrzymał drugie życie za sprawą filmu animowanego wytwórni DreamWorks, który powstał w 2005 roku. „Madagaskar”, bo o nim mowa, momentalnie osiągnął wielki komercyjny sukces, a wraz z nim ponowny rozgłos otrzymali muzycy z formacji Reel 2 Real.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Nagle zapowiedziano pilną konferencję. Dowiedzieliśmy się, o co dokładnie chodzi
2. Zaskakujący krok PKO BP. Znacznie ułatwi życie, ale jest haczyk
3. Wypełnił wniosek o zwolnienie z abonamentu RTV. Wtedy został skarcony, urzędnicze piekło

Muzyk w ostatnim czasie miał spore problemy z prawem. Został oskarżony o gwałt, a w zeszłym miesiącu doszło do aresztowania artysty. Pierwsza rozprawa miała odbyć się 4 września, gdyż Morilli nie przyznawał się do zarzucanych mu czynów.
 
Źródło: [RMF FM]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Z ostatniej chwili: ranna kobieta leży na środku torowiska. Poważny wypadek w centrum, ogromne utrudnienia
  2. Interwencja policji w Jeleniej Górze z powodu hulajnogi. Zajście nie trwało kilku minut, tylko ok. godzinę
  3. Powrót do szkół 1 września wcale nie jest bezpieczny? Rodzice nie kryją obaw i wątpliwości, mówią wprost
  4. Publicysta Radio Maryja namawia do użycia amunicji wobec LGBT. Wcześniej obrażał ofiarę księdza-pedofila
  5. Mateusz Morawiecki przyłapany na gorącym uczynku. Jego zasady nie obowiązują?
  6. Tragedia na północy Polski. Nie było szans, nie żyje