Świeczka. Pixabay/_Alicja_Źródło: Pixabay/_Alicja_
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 3 Września 2020

Nie żyje znany muzyk. Był autorem hitu granego na każdej dyskotece

Nie żyje autor jednego z najbardziej rozpoznawalnych hitów obecnego tysiąclecia. Kawałek grany był na każdej imprezie oraz we wszystkich dyskotekach. Swoją popularność zdobył również dzięki umieszczeniu go w jednym z filmów animowanych DreamWorks.

Wczoraj w Miami Beach zmarł 49-letni muzyk DJ Erick Morillo, członek dwuosobowego zespołu Reel 2 Real. To on był twórcą hitu „I Like to Move it”, który kiedyś podbijał listy przebojów.

Podchwytliwe pytanie w Milionerach za 40 tys. zł. Uczestniczka miała z nim duży probelmPodchwytliwe pytanie w Milionerach za 40 tys. zł. Uczestniczka miała z nim duży probelmCzytaj dalej

Nie żyje DJ Erick Morillo

Ciało 49-letniego artysty zostało znalezione w jego domu w Miami Beach. Według zagranicznych mediów przyczyna jego śmierci nie jest jeszcze wyjaśniona. Jego utwór, który powstał w 1993 roku noszący tytuł „I Like to Move it” z całą pewnością zna każdy. Przez wiele lat uznawany on był za całkowity hit, który gościł na każdej imprezie i potańcówce. Erick Morillo był członkiem duetu Reel 2 Real, który tworzył wraz z wokalistą The Mad Stuntmanem (Mark Quashie). Grupa wydała trzy albumy, wśród których najbardziej rozpoznawane są takie utwory jak: „Can You Feel It?”, „Conway”, „Go on Move” oraz wcześniej już wspominane „I Like to Move it”. Eric Morillo pochodził z Kolumbii. Komponował utwory z gatunku house.

Katastrofalne dane. Eksperci nie mają wątpliwości. Czekają nas głodowe emeryturyKatastrofalne dane. Eksperci nie mają wątpliwości. Czekają nas głodowe emeryturyCzytaj dalej

„I Like to Move it” – hit z filmu animowanego


Hit, który podbijał listy przebojów jeszcze w ubiegłym wieku otrzymał drugie życie za sprawą filmu animowanego wytwórni DreamWorks, który powstał w 2005 roku. „Madagaskar”, bo o nim mowa, momentalnie osiągnął wielki komercyjny sukces, a wraz z nim ponowny rozgłos otrzymali muzycy z formacji Reel 2 Real.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Nagle zapowiedziano pilną konferencję. Dowiedzieliśmy się, o co dokładnie chodzi
2. Zaskakujący krok PKO BP. Znacznie ułatwi życie, ale jest haczyk
3. Wypełnił wniosek o zwolnienie z abonamentu RTV. Wtedy został skarcony, urzędnicze piekło

Muzyk w ostatnim czasie miał spore problemy z prawem. Został oskarżony o gwałt, a w zeszłym miesiącu doszło do aresztowania artysty. Pierwsza rozprawa miała odbyć się 4 września, gdyż Morilli nie przyznawał się do zarzucanych mu czynów.

Źródło: [RMF FM]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Z ostatniej chwili: ranna kobieta leży na środku torowiska. Poważny wypadek w centrum, ogromne utrudnienia
  2. Interwencja policji w Jeleniej Górze z powodu hulajnogi. Zajście nie trwało kilku minut, tylko ok. godzinę
  3. Powrót do szkół 1 września wcale nie jest bezpieczny? Rodzice nie kryją obaw i wątpliwości, mówią wprost
  4. Publicysta Radio Maryja namawia do użycia amunicji wobec LGBT. Wcześniej obrażał ofiarę księdza-pedofila
  5. Mateusz Morawiecki przyłapany na gorącym uczynku. Jego zasady nie obowiązują?
  6. Tragedia na północy Polski. Nie było szans, nie żyje

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News