"Nic się nie stało" wywołało falę wiadomości. Kino Helios Polska/screenŹródło: Kino Helios Polska/screen
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 23 Maja 2020

Szyc i Wojewódzki powinni się obawiać? Robi się niebezpiecznie: "Nikt nie jest anonimowy"

"Nic się nie stało" w ostatnią sobotę zostało wyemitowane na łamach Telewizji Polskiej. W ciągu kilku dni film ten pobił rekordy popularności. Temat wykorzystywania nieletnich w świecie show-biznesu odbił się szerokim echem w mediach społecznościowych. Część celebrytów pokazała nietypowe wiadomości, jakie zapełniają ich skrzynki pocztowe.

Najnowsza produkcja Sylwestra Latkowskiego ukazuje historię 14-letniej dziewczynki. Przedstawiona została, jako ofiara molestowania seksualnego. Tragiczne wydarzenia miały odbywać się w jednym z sopockich klubów. Zatoka Szutki, bo o niej mowa, zdaniem reżysera stanowiła miejsce feralnych zdarzeń. Oskarżył też znanych uczestników życia publicznego o liczne odwiedzanie tamtejszego baru. Cała afera wywołała oburzenie u Polek i Polaków. Postanowili dać upust swoim frustracjom.

Danuta Holecka nie zawsze była dziennikarką. Głęboko skrywane tajemnice przeszłości ujrzały światło dzienneDanuta Holecka nie zawsze była dziennikarką. Głęboko skrywane tajemnice przeszłości ujrzały światło dzienneCzytaj dalej

"Nic się nie stało" wywołało oburzenie wśród internautów. 

Na ostre oświadczenia ze strony sław nie trzeba było długo czekać. Za pomocą swoich mediów społecznościowych postanowili natychmiastowo sprostować przedstawione w filmie oskarżenia. Jednej z pierwszych odpowiedzi udzieliła Małgorzata Rozenek-Majdan oraz Kuba Wojewódzki. Dziennikarz TVN-u wspólnie z Borysem Szycem postanowili pokazać, jakie wiadomości otrzymują od części internautów. Wskazują, że część z nich uznała ich za pedofilów. Nie brakuje też niecenzuralnych wyzwisk oraz, co najgorsze, gróźb pozbawienia życia. 

DZISIAJ GRZEJE: 1. Częściowe zdjęcie obostrzeń i obowiązku noszenia maseczek? Wiemy kiedy, podano na konferencji resortu zdrowia
2. Ile zarabiają Polacy? Znamy już "granicę bogactwa", GUS podaje konkretną kwotę

"Śmierć pedofilom" - pisze do Szyca oburzona internautka. Część inwektyw możecie zobaczyć na instagramowym koncie aktora. Opublikował je na swojej relacji celem pokazania, z czym musi zmagać się część celebrytów po emisji filmu Latkowskiego. Wielu z oskarżonych dziennikarzy oraz aktorów postanowiło na drodze prawnej rozprawić się poczynaniami kontrowersyjnego twórcy. Jak podaje Onet, w całe zamieszanie zaangażowani są funkcjonariusze policji. W rozmowie z redakcją wskazali, że nikt nie może czuć się anonimowy. Przestrzegli też przed stosowaniem hejtu wobec atakowanych postaci. 

"Cały czas apelujemy, żeby przestrzegać prawa w sieci. Nikt nie jest anonimowy i nikt nie może czuć się bezkarny. Tak jak w świecie rzeczywistym, tak samo w sieci trzeba stosować się do zasad i przepisów prawa" – mówi podkom. Gaweł. na łamach portalu Onet.


ZOBACZ TAKŻE:

  1. Sędzia wydał wyrok śmierci za pomocą wideokonferencji. Pierwszy taki przypadek w historii
  2. Mężczyzna szarpał się z niedźwiedziem, wpadł do wody. Porażające szczegóły akcji na wybiegu
  3. Jacek Kurski nagle wraca na funkcję prezesa TVP? Najnowsze doniesienia Wirtualnych Mediów, nikt się nie spodziewał
  4. Dariusz Piontkowski podjął zaskakującą decyzję. Ważne informacje dla wielu uczniów
  5. Danuta Holecka i fakty, które wolałaby ukryć. W końcu ujawniono, kim jest naprawdę
  6. Wielka niespodzianka dla milionów Polaków. Darmowe przejazdy dla wielu w jeden dzień

Źródło: [Onet]