Niania nagranie. YouTube/News Today Live/ScreenŹródło: YouTube/News Today Live/Screen
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 7 Sierpnia 2020

Zostawili włączoną kamerę, kiedy ich dzieckiem opiekowała się niania. Tylko dla osób o mocnych nerwach

Niania sprawowała opiekę nad noworodkiem. W zaciszu domowym, biła, szarpała i rzucała nim tak, jakby był przedmiotem. 50-latka nie zdawała sobie sprawy, że każdy jej ruch był nagrywany przez ukrytą kamerę. Rodzice dziecka wpadli w furię.

W ostatnich dniach, w Chinach doszło do niewyobrażalnie przykrego zdarzenia. Tamtejsza rodzina od kilku chwil mogła cieszyć się posiadaniem potomstwa. 6-dniowy niemowlak został przekazany w ręce niani, która miała doglądać i dbać o malucha. Niestety, to co wyrządziła małemu dziecku, nie mieści się w głowie. Biła go po rękach, stopach i pośladkach. Zdarzenia z małej prowincji Hebe obiegły media społecznościowe. 

Ważne ostrzeżenie, skażona woda popłynęła w kranach. Pod żadnym pozorem jej nie pijcie, przestrzegamy mieszkańców ŚląskaWażne ostrzeżenie, skażona woda popłynęła w kranach. Pod żadnym pozorem jej nie pijcie, przestrzegamy mieszkańców ŚląskaCzytaj dalej

Niania rzucała małym dzieckiem. Wszystko się nagrało

Portal Parenting.pl przekazał, że do jednostki chińskiej policji wysłuchali zeznań 26-letniego ojca, Tiana. Mężczyzna wyjaśnił, że w mieszkaniu była zamontowana kamera. Zarejestrowane materiały budzą głęboki niepokój. 50-latce postawiono zarzuty znęcania się nad niemowlęciem. Redaktorzy medium deklarują, że tata widział opiekunkę uderzającą w ręce, stopy i pośladki swojego syna. Podobną wersję zdarzeń przedstawiła mama dziecka, która deklaruje, że niania w sposób brutalny podchodziła do opieki nad pociechą.

Uczestniczka Uczestniczka "Taniec z gwiazdami" otrzymała niespodziewany, bolesny cios. Tragedia tuż przed występemCzytaj dalej

Nagranie z zachowania niani zostało przesłane do wpływowych, chińskich bloggerów. Rodzice chcieli w ten sposób ostrzec inne pary przed podjęciem współpracy z przemocową kobietą. Przedstawiciele tamtejszych organów ścigania prowadzą śledztwo w tej sprawie. Niewykluczone, że 50-latka poniesie konsekwencje prawne za swoje okrutne zachowanie. 

DZISIAJ GRZEJE: 1. Więźniowie nie dali żyć ojcu, który zabił miesięcznego Wiktorka. Porażające, co zrobili w areszcie
2. W polskim mieście doszło do bardzo poważnego wypadku, są ranni, w tym dzieci. Na miejsce natychmiast ruszył śmigłowiec
3. Jakie emerytury dostaną największe polskie gwiazdy? Ciężko uwierzyć w takie kwoty

Niania dla wielu rodziców jest jak bliski przyjaciel. Należy pamiętać o dokładnym analizowaniu tego, komu chcemy przekazać nasze pociechy pod opiekę. W każdym zachodzie łatwo znaleźć oszusta, który z upływem czasu pokazuje swoją prawdziwą twarz tak, jak zrobiła to 50-letnia Chinka. 

Na umieszczonym zdjęciu wyróżniającym widzimy ujęcie z kanału News Today Live na YouTube z 5 sierpnia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Koronawirus w starostwie. Pracownik chory na COVID-19
  2. Ile pieniędzy zasiliło kasę państwa z mandatów za brak maseczek
  3. Gwiazda Pytanie na śniadanie "modli się, aby TVP jej nie zwolniło". Dramat prezenterki
  4. Jacek Kurski w poważnych tarapatach przez sytuację rodzinną? Zaskakujące doniesienia o jego przyszłości
  5. Stało się, Szumowski zapowiedział poważne zmiany. Polaków czekają spore utrudnienia na wakacjach

Źródło: [YouTube/News Today Live]