Niania nagranie. YouTube/News Today Live/ScreenŹródło: YouTube/News Today Live/Screen
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 7 Sierpnia 2020

Zostawili włączoną kamerę, kiedy ich dzieckiem opiekowała się niania. Tylko dla osób o mocnych nerwach

Niania sprawowała opiekę nad noworodkiem. W zaciszu domowym, biła, szarpała i rzucała nim tak, jakby był przedmiotem. 50-latka nie zdawała sobie sprawy, że każdy jej ruch był nagrywany przez ukrytą kamerę. Rodzice dziecka wpadli w furię.

W ostatnich dniach, w Chinach doszło do niewyobrażalnie przykrego zdarzenia. Tamtejsza rodzina od kilku chwil mogła cieszyć się posiadaniem potomstwa. 6-dniowy niemowlak został przekazany w ręce niani, która miała doglądać i dbać o malucha. Niestety, to co wyrządziła małemu dziecku, nie mieści się w głowie. Biła go po rękach, stopach i pośladkach. Zdarzenia z małej prowincji Hebe obiegły media społecznościowe.

Ważne ostrzeżenie, skażona woda popłynęła w kranach. Pod żadnym pozorem jej nie pijcie, przestrzegamy mieszkańców ŚląskaWażne ostrzeżenie, skażona woda popłynęła w kranach. Pod żadnym pozorem jej nie pijcie, przestrzegamy mieszkańców ŚląskaCzytaj dalej

Niania rzucała małym dzieckiem. Wszystko się nagrało

Portal Parenting.pl przekazał, że do jednostki chińskiej policji wysłuchali zeznań 26-letniego ojca, Tiana. Mężczyzna wyjaśnił, że w mieszkaniu była zamontowana kamera. Zarejestrowane materiały budzą głęboki niepokój. 50-latce postawiono zarzuty znęcania się nad niemowlęciem. Redaktorzy medium deklarują, że tata widział opiekunkę uderzającą w ręce, stopy i pośladki swojego syna. Podobną wersję zdarzeń przedstawiła mama dziecka, która deklaruje, że niania w sposób brutalny podchodziła do opieki nad pociechą.

Uczestniczka Uczestniczka "Taniec z gwiazdami" otrzymała niespodziewany, bolesny cios. Tragedia tuż przed występemCzytaj dalej

Nagranie z zachowania niani zostało przesłane do wpływowych, chińskich bloggerów. Rodzice chcieli w ten sposób ostrzec inne pary przed podjęciem współpracy z przemocową kobietą. Przedstawiciele tamtejszych organów ścigania prowadzą śledztwo w tej sprawie. Niewykluczone, że 50-latka poniesie konsekwencje prawne za swoje okrutne zachowanie.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Więźniowie nie dali żyć ojcu, który zabił miesięcznego Wiktorka. Porażające, co zrobili w areszcie
2. W polskim mieście doszło do bardzo poważnego wypadku, są ranni, w tym dzieci. Na miejsce natychmiast ruszył śmigłowiec
3. Jakie emerytury dostaną największe polskie gwiazdy? Ciężko uwierzyć w takie kwoty

Niania dla wielu rodziców jest jak bliski przyjaciel. Należy pamiętać o dokładnym analizowaniu tego, komu chcemy przekazać nasze pociechy pod opiekę. W każdym zachodzie łatwo znaleźć oszusta, który z upływem czasu pokazuje swoją prawdziwą twarz tak, jak zrobiła to 50-letnia Chinka.

Na umieszczonym zdjęciu wyróżniającym widzimy ujęcie z kanału News Today Live na YouTube z 5 sierpnia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Koronawirus w starostwie. Pracownik chory na COVID-19
  2. Ile pieniędzy zasiliło kasę państwa z mandatów za brak maseczek
  3. Kinga Duda zrobiła coś niezwykle wymownego podczas zaprzysiężenia. Drobny szczegół mówi więcej niż tysiąc słów
  4. Gwiazda Pytanie na śniadanie "modli się, aby TVP jej nie zwolniło". Dramat prezenterki
  5. Jacek Kurski w poważnych tarapatach przez sytuację rodzinną? Zaskakujące doniesienia o jego przyszłości
  6. Stało się, Szumowski zapowiedział poważne zmiany. Polaków czekają spore utrudnienia na wakacjach

Źródło: [YouTube/News Today Live]

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News