Nekrolog Andrzeja Strzeleckiego. (zdj. Il. ) ; TRICOLORS/East NewsŹródło: (zdj. Il. ) ; TRICOLORS/East News
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 20 Lipca 2020

Widok nekrologu Andrzeja Strzeleckiego chwyta za serce. Właśnie został opublikowany

Nekrolog Andrzeja Strzeleckiego budzi wzruszenie. Już za kilka dni odbędzie uroczysta ceremonia, podczas której dojdzie do pochówku znanego i lubianego aktora. Pogrążona w żalu rodzina oraz bliscy przekazali ważne informacje na temat pogrzebu artysty.

Andrzej Strzelecki grał w wielu znanych filmach oraz serialach. Mogliśmy zobaczyć go w takich produkcjach jak: "Przepraszam, czy tu biją?", "Ostatnim biegu", "Kuchni polskiej", "Przeprowadzki", "W pustyni i w puszczy", a nawet w programie Polsatu "Piramida". Aktor współpracował też z Tomaszem Stockingerem, który w rozmowie z "Wirtualną Polską" wspominał swojego przyjaciela.

Prawda o 500 plus wyszła na jaw. Eksperci nie mają najmniejszych wątpliwości, pokazali dowodyPrawda o 500 plus wyszła na jaw. Eksperci nie mają najmniejszych wątpliwości, pokazali dowodyCzytaj dalej

Nekrolog Andrzeja Strzeleckiego: Już w piątek odbędzie się pogrzeb aktora

- Chciałbym Andrzejka przytulić, Chciałbym podziękować mu za to, że był wspaniałym kolegą i przyjacielem, a także partnerem w pracy przez całą moją ponad 40-letnią zawodową drogę. Był moim pierwszym reżyserem. Tak, Andrzej reżyserował nas na pierwszym roku. On zaczynał studiować reżyserię, a ja aktorstwo. Wtedy właśnie się poznaliśmy. Od tamtego czasu częściej albo rzadziej się widywaliśmy prywatnie i zawodowo. A ostatnie 20 lat to wiadomo, że bardzo intensywnie - opowiadał Stockinger w rozmowie z "Wirtualną Polską".

Człowiek Kaczyńskiego publicznie obraził miliony Polek i Polaków. Zadziwiające sceny w programie na żywo w TVNCzłowiek Kaczyńskiego publicznie obraził miliony Polek i Polaków. Zadziwiające sceny w programie na żywo w TVNCzytaj dalej

Andrzej Strzelecki przegrał walkę z nowotworem. Przypomnijmy, że 6 maja na amerykańskim rynku ukazał się lek, który przeznaczony był na mutację raka, z która zmagał się aktor. Po ogłoszeniu tej informacji zorganizowano wielką zrzutkę, w którą włączyło się również Ministerstwo Zdrowia. Resort Łukasza Szumowskiego chciał nawet specjalnie sprowadzić specyfik, aby uratować wykładowcę akademii sztuk teatralnych. Niestety kilka dni temu rodzina Strzeleckiego potwierdziła doniesienia o śmierci swojego bliskiego.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Zła informacja dla posiadaczy umów o pracę. Zapowiedź DGP budzi niepokój
2. Rodzinie na środku autostrady zepsuł się samochód. To co zrobili później zakrawa na żarty (WIDEO)
3. Rządowy program okazał się wielkim hitem. Już ponad 10 tys. wniosków, też możesz się załapać na 5000 zł

Nekrolog Andrzeja Strzeleckiego został udostępniony opinii publicznej. Najbliżsi aktora wskazali, że już w następny piątek, 24 lipca, o godzinie 14:00 odbędzie się uroczysty pogrzeb zmarłego na warszawskich Powązkach. 

Nekrolog Andrzeja Strzeleckiego

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Krzysztof Jackowski miał wizję, która budzi dreszcze. Widział ogromną katastrofę, dalej jest tylko gorzej
  2. Porażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego. Zaraz się zacznie, wybuchnie ogromny pożar
  3. Nakaz noszenia maseczek niezgodny z prawem
  4. Były minister został zatrzymany. Śledztwo w toku, niespodziewany przebieg akcji
  5. Pitbull ma szczeniaki z husky. Ich wygląd zwala z nóg, wybuchowa mieszanka zachwyca i poraża jednocześnie, niesamowite
  6. Z ostatniej chwili: Walczyli o życie na plaży w Sianożętach. Lądował śmigłowiec

Źródło: [Wirtualna Polska]