nasz nowy dom. YouTube.com/Polsat/Screen z programu "Nasz Nowy Dom 10 - Odcinek 4 - Plan"Źródło: YouTube.com/Polsat/Screen z programu "Nasz Nowy Dom 10 - Odcinek 4 - Plan"
Wszystkie wideo autora Weronika Szatkowska
Autor Weronika Szatkowska - 30 Lipca 2020

Wyciekły najnowsze i straszne informacje na temat motywu podpalacza domu bohaterki "Nasz Nowy Dom". Okropne i nieludzkie, poniżej pasa

"Nasz Nowy Dom" jest programem emitowanym na antenie Polsatu. Powstał z myślą zmiany warunków życia osób potrzebujących. Jedna z bohaterek przeżyła niedawno dramat, który wstrząsnął całą Polską. Kobieta padła ofiarą podpalacza, który doszczętnie zniszczył jej lokum. Okazuje się, że powód był naprawdę trywialny i na pewno nie powinien nikogo popchnąć do tak straszliwego czynu.

"Nasz Nowy Dom" to program, który ma na celu zmianę warunków życia osób zgłaszających się. W każdym odcinku remontowany jest dom lub mieszkanie polskich rodzin. Uczestnicy są wysyłani na wczasy, podczas gdy ekipa remontowa zajmuje się wszystkim w ciągu 5 dni.

Są najnowsze, pilne wiadomości ws. zakażonego senatora. Trafił do szpitala, a jeszcze kilka dni temu brał udział w dużym zgromadzeniuSą najnowsze, pilne wiadomości ws. zakażonego senatora. Trafił do szpitala, a jeszcze kilka dni temu brał udział w dużym zgromadzeniuCzytaj dalej

Była uczestniczka, Pani Beata zaczęła nowe życie własnie, dzięki programowi. Ma dwóch synów, a nowy dom zmienił dosłownie wszystko. Sama Katarzyna Dowbor wspominała, że bohaterka "Naszego Nowego Domu" jest niezwykle dobrą osobą, która z radością dbała o to, co otrzymała. Jednocześnie jej dzieci miały wspaniałe warunki do życia i nauki, co dla samotnej matki było ogromnym szczęściem. Jednak sielanka nie trwała długo. 18 lipca 2020 roku doszło do tego niewyobrażalnego incydentu. 54-letni sąsiad podpalił całą posiadłość.

Bardzo złe informacje dla wielu Polek i Polaków. Zdążyłeś już zrobić plany? Wszystko może zostać zniszczoneBardzo złe informacje dla wielu Polek i Polaków. Zdążyłeś już zrobić plany? Wszystko może zostać zniszczoneCzytaj dalej

"Nasz nowy dom". Katarzyna Dowbor zdruzgotana dramatycznymi zdarzeniami

Katarzyna Dowbor była zszokowana i zrozpaczona, gdy dowiedziała się o całej sprawie. Pani Beata podczas pożaru jakimś cudem znajdowała się poza domem, ponieważ dorabiała jako kelnerka. W tym samym czasie jej dzieci nocowały u dziadków. Niestety w środku znajdował się ich ukochany kotek, który wraz z pożarem stracił życie.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Rafał Trzaskowski przekazał smutną wiadomość. Niestety, nie żyje wielki Polak
2. Niebywałe nagranie Jacka Kurskiego sprzed 12 lat trafiło do sieci. Na spotkaniu nagle chwycił gitarę, ma talent?
3. Najdroższe psy na świecie. Oczarowują swoim wyglądem i kosztują fortunę

"Nasz Nowy Dom" zmienił życie Pani Beaty, jednak komuś to przeszkadzało. Według ustaleń "Interwencji", podpalaczem był sąsiad Józef H., który w przeszłości był już karany. Spędził on aż 11 lat w więzieniu za włamania i drobne kradzieże. Pani Beata pomagała sąsiadowi zdobyć mieszkanie komunalne. Zatrudniała go również do drobnych pomocy i robót w swoim ogrodzie. Pytanie, skąd zamiast wdzięczności, tak okrutny i nieludzki incydent? Bohaterka programu ujawniła, że był Józef H. był nieszczęśliwie zakochany.

- Chodził po mieście i opowiadał, że on to robił, bo szykował sobie tutaj miejsce. Chciał sobie ze mną życie ułożyć. Nie dawałam mu żadnych znaków, traktowałam go jako osobę potrzebującą pomocy. Moim zdaniem on chciał się zemścić, odegrać, że nie wyszło po jego myśli - mówiła Pani Beata.

"Nasz Nowy Dom" nie zapomina o swoich uczestnikach, nawet w niedoli. Na szczęście Katarzyna Dowbor zaoferowała po raz kolejny swoją pomoc, w rozmowie z Plejadą: "Z tego co wiem, nasza pani producent prowadzi już rozmowy z władzami stacji. Polsat jest bardzo przejęty tą tragiczną sytuacją i zdecydowany na to, by pomagać. Pomóc raz i nie podać później tym osobom ręki, byłoby nietaktem. Czujemy się za te rodziny odpowiedzialni i chcielibyśmy dla nich jak najlepiej, bo na to zasługują" - mówiła.

Na zdjęciu wyróżniającym znajduje się screen urywka programu "Nasz Nowy Dom", dostępny na platformie YouTube.com/Polsat "Nasz Nowy Dom 10 - Odcinek 4 - Plan".

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje Andrzej Cisowski. Nic nie dało się zrobić, śmierć zabrała go młodo
  2. Koronawirus w Westfield Arkadia. Potwierdzono zakażenie u pracownika sklepu
  3. Trzaskowski o tęczowej fladze na figurze Chrystusa. “Niepotrzebna prowokacja”
  4. Tata kupił córce samochód w prezencie. Kilka dni później znalazł porażający list w skrytce i zalał się łzami
  5. Gigantyczny pożar w polskim mieście, wszystko spowite w czarnym, gęstym dymie. Na miejsce szybko ruszyły służby
  6. Wiemy, co z prawie 500 protestami wyborczymi. Sąd Najwyższy wreszcie ujawnia, poznaliśmy
  7. Pierwsza osoba na Podhalu nie żyje po pogrzebie. Czarny scenariusz się spełnia

Źródło: Plejada, YouTube/Polsat

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News