"Nasz nowy dom" pomógł pani Beacie. Spokój kobiety potrwał jednak jedynie dwa lata.. facebook.com/GminaCiechanowiecŹródło: facebook.com/GminaCiechanowiec
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 25 Lipca 2020

Sąsiad nie poradził sobie ze szczęściem uczestniczki "Nasz nowy dom"? Dramat kobiety, której pomogła Katarzyna Dowbor

"Nasz nowy dom", a konkretnie ekipa remontowa polsatowskiego programu pomogła pani Beacie z Antonina na Podlasiu. Spokój matki dwóch chłopców potrwał jednak jedynie dwa lata. Przed kilkoma dniami wybuchł pożar, który spalił budynek nieomal do zgliszczy. Podejrzany o podpalenie mężczyzna został już zatrzymany przez śledczych.

Szczegóły sytuacji pani Beaty przytacza "Fakt". Dziennik przypomina, że przed dwoma laty wychowująca samotnie dwóch synów kobieta wzięła udział w emitowanym przez Polsat programie "Nasz nowy dom". – Nie chciałam, żeby dzieci słuchały krzyków i kłótni. Postanowiłam, że będę sama i sama wychowam synów – mówiła, zwracając uwagę, że jej były partner nie stronił od alkoholu.

Jacek Kurski wściekł się na krytyków swojego ślubu z Joanną. Nie wytrzymał, odpowiedział w zadziwiający sposóbJacek Kurski wściekł się na krytyków swojego ślubu z Joanną. Nie wytrzymał, odpowiedział w zadziwiający sposóbCzytaj dalej

Trzyosobowa rodzina zamieszkała wówczas w starym, pozostawionym po zmarłych dziadkach domu, który nie był ocieplany, a elektryka i hydraulika wymagała natychmiastowej interwencji, przekraczającej zdolności finansowe pani Beaty. Tu pojawiła się ekipa programu zarządzana przez Katarzynę Dowbor.

"Nasz nowy dom" pomógł samotnej matce

Spokój kobiety oraz jej dwóch synów, Kacpra i Nikodema, nie potrwał jednak długo. Z informacji przekazanych przez "Fakt" wynika, że 18 lipca w domu rodziny wybuchł pożar. Żywioł strawił w zasadzie cały dobytek życia pani Beaty. Już 3 dni później funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o podpalenie budynku.

Wiadomości TVP ostatecznie przesadziły? Podobnej krytyki jeszcze nie było, nerwy puściły nawet w KRRiTWiadomości TVP ostatecznie przesadziły? Podobnej krytyki jeszcze nie było, nerwy puściły nawet w KRRiTCzytaj dalej

– Zatrzymany mężczyzna zostanie doprowadzony do sądu w piątek. Do tej pory usłyszał zarzut podpalenia domu w Antoninie. We wtorek przyznał się do winy. Na tę chwilę mogę tylko dodać, że poszkodowana go znała. Ale na informowanie o motywach i okolicznościach podpalenia jest jeszcze za wcześnie – przekazał w rozmowie z dziennikiem rzecznik prasowy KWP w Białymstoku Tomasz Krupa.

DZISIAJ GRZEJE: 1. W końcu stało się, klamka zapadła. Od jutra tysiące rodzin straci pieniądze na dzieci
2. Jacek Kurski w bardzo poważnych tarapatach. Nie nacieszył się stołkiem w TVP, pojawił się ogromny problem
3. Gratka dla fanów. Na polskie drogi ma wrócić flagowy, rodzimy samochód
 

By ugasić pożar, na miejscu pracowało aż 6 zastępów miejscowej straży pożarnej. Zgłoszenie trafiło do strażaków w okolicach godziny 1:37. Po przybyciu na miejsce stwierdzono, że płomienie objęły całe poddasze łącznie z tarasem, wskazał przedstawiciel Komendy Powiatowej PSP w Wysokiem Mazowieckiem Wojciech Sokołowski.

Wobec tragedii trzyosobowej rodziny zbiórkę na rzecz odbudowy domu zorganizowała miejscowa społeczność wspomagana przez burmistrza Ciechanowca Eugeniusza Święckiego. "Zwracam się z gorącym apelem o pomoc finansową pogorzelcom z naszej gminy", czytamy we wpisie burmistrza opublikowanym za pośrednictwem Facebooka. Osoby chcące pomóc kobiecie mogą dokonać wpłaty na specjalne konto założone przy Stowarzyszeniu Rodzina w Ciechanowcu (nr 32 8749 0006 0000 7719 2000 0130 z dopiskiem "Dla Beaty").

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wyciekła największa tajemnica ojca małej Madzi. Aż ciężko uwierzyć
  2. Zabezpieczcie zapasy wody. Niedługo wyłączą ją w jednej z części Warszawy. Lepiej się przygotujcie.
  3. Nakaz noszenia maseczek niezgodny z prawem
  4. PKO BP wysłał dziś ważny komunikat do wszystkich klientów banku. Doszło do pewnej rewolucji
  5. Ciotka o dużych gabarytach krzywdziła i za karę usiadła na 9-letniej dziewczynce. Dziecko zmarło
  6. Rodzice wykończyli niemowlę, maleństwo zmarło. Niewyobrażalna tragedia w jednym z polskich miast
  7. Samochód wjechał w grupę turystów. Są ciężko ranni. Druzgocące zdarzenie w europejskim mieście

Źródło: fakt.pl